bugün

Utançla kaplı rezalet bir olaydır. Artık sizi nasıl eğlenilecek kız, kolay lokma bellediyse koskoca 1 hafta, 7 gün, 168 saat, 10080 dakika evlilik teklifi etmeden durabilmiş, niyetinin ciddi olmadığını göstermiştir.

Böyle ahlaksız erkekler için, bize 4. Günde evlilik teklifi eden erkekleri üzüyoruz hanımlar.
Umarım 8. günün şafağında eder artık teklifi, yoksa ayrılmak zorunda kalacağım. Ben onun bildiği kızlara benzemem.
(bkz: o da ne bileyim yani)
Cidden çok geç kalmıştır. Şimdiye düğünün bitmiş olması lazımdı.
belli ki sevip bırakacaktır.
7 günde kim kimi tanır heralde kiz için kişilik önemli değil erkek olsun yeter hesabı yapmış. Bırak evlilik teklifi etmesini ciddi birşey düşünmek için bile daha çok yeni.
60. Günde evlilik teklifi aldım, niyeti ciddi değil miydi acaba?
Derdin seks ise imam nikahı ile hallet, boş başlık açma.
vay serefsiz. kesin oyalıyor he.
niyeti ciddi değildir ve sadece zaman kaybıdır.
Valla ben diyeyim kesin eğlenmelik kız arıyor ve sizi günlerce, evet koskoca 7 gün boyunca oyalayarak amacına ulaşmaya çalışıyor.

Ne istediğinizi bilerek dik bir duruş sergileyin ve derhal bu ilişkinin adını koyun, sevgililik adı altında kandırılmayın yarına anasını babasını göndersin istetsin sizi. Böyle şerefsizlere geçit yok!
Üç gün yatak dördüncü gün kara toprak derdi ninem. Böyle şeyler artık masallar oluyor.
Aaa ayıp o kadar süredir çıkmış ancak teklif etmemiş başka birisi vardır hayatında.