bugün

Aranan sevgilidir. Sürekli pozitif enerji dağıtır çevresindekilere. Moralinin en bozuk olduğu anlarda yanında olması istenilecek ender kişilerdendir.

- Ya bu işide alınmadım napıcam ben off.
- Ah çokk kötü olmuş güzelim ya neyse üzülme

Diyalogu yerine

- Galiba kaybedecekmişiz..
- Gün doğmadan neler doğar tatlım , ümidimizi kesmeyelim.

diyalogu yaşanacak olan sevgilidir. Sizi boş cümlelerle ya da negatif söylemlerle karışık acınası teselli sözcükleriyle teselli etmeye çalışmaz . Gerçekten sürekli bir umudu olduğu için böyle konuşur , böyle davranır. Kimseye değil en çok kendine zarar veren sevgilidir. Hemen bir Fight Club'tan alıtıntı yaparak açıklamaya devam edeyim . Bütün umutlarınızı kaybetmeniz demek özgür olmanız demekti denir . Yanımızda olması istenilen ancak kendi yanında olmak istemeyen sevgilidir. Asla özgür kalamayacak olan sevgilidir. Bir beklentisi her daim olan sevgilidir.
sevgilisinin yanında aşırı mutlu olan insan tipidir.gülümsemek gelir hep içinden.
yapmacık sevgilidirveya batman filmindeki joker karakteridir. sürekli sırıtan pozitif değil ya kişiliksiz veya içten pazarlıklı sevgilidir.

not:evlenmek veya sevgiliyi kaybetmemek adına oynayan tiptir.sonuçta insan üzülmeli, gülmeli yeri geldiğinde sinirlenmeli.sürekli herşeye mal gibi gülen sevgili istemezdim. olmadıda gerektiğinde kişiliğini ezdirmeden kendini savunmalı , sinirlenmeli, bagırmalı, gülmeli insan gibi davranmalı kurulu robot veya batman'deki joker karakteri gibi sürekli sırıtık sevgili istemem.

+yemeklerin berbat olmuş
-hhihihihihihh
+bugün patron seni fena azarlamış
-hihihihihiihh
+derslerin berbatmış
-hihihihihih
+bugüm trfaikte çok beklemişsin
-hihihiihih .....sürekli sırıtan sevgili içten pazarlıklıdır. ben bir evleneyim görsen durumudur.
7 24 olmasada bir kadının gülümseyebiliyor olması erkeği bir ömür mutlu etmeye yetebilir.
şöyle rahat rahat kavga edilemeyecek sevgilidir.
--spoiler--
o neymiş öyle ya
--spoiler--
mutluluk manyağı yapar sevgilinin böylesi.
içimi şişirendir. her boka da gülünmez ki arkadaş.
ağzına ağzına vurulması gerekir.
arsızlığı pozitiflikle karıştırılan dalaylama.
fazlasının zarar olduğu gerçeğine örnektir. surete yapışan salak ifadesiyle bir süre sonra çekilemezdir.
ne içiyosan, bende istiyorum denir o sevgiliye.
yalak sevgilidir, moral bozukluğu anında karşına geçip gülmesi halinde kavga çıkartacak sevgilidr.
erol evgin'dir.
uyurken bile gülümseme yeteneğine sahip olandır.
sinirseldir o . ya da yüz kasları falan iflas etmiştir .
ne pasiflora içiyorum. ne ütopyayım. nede kafam güzel. ben gerçekten hep gülen sevgiliyim.
(bkz: hay hay buyursun gelsin)
pollyannadır.
su yerine passiflora içiyordur.
ütpoya olduğunu bile bile istediğim sevgilidir. müracatlar tarafıma yapılabilir.*
sevgilisiyle 7 gün 24 saat mutlu olan sevgilidir. **
bence kafası güzeldir.
imkansız sevgilidir. bunu arayan vazgeçsin ömür boyu yalnız kalır.
fantastik ütopyadır.
7 gün 24 saat moral bozan partnere sahip olmayan sevgilidir. tabi güler.
güncel Önemli Başlıklar