1. 1.
  Bildiğiniz üzere dün akşam türkiye, rusya karşısında uefa nations league organizasyonunda ilk sınavına çıktı.

  Ancak ne yazık ki Maçı kaybetmemizden çok geceye rezaletler damga vurdu. Trabzon gibi bir futbol şehrinden(!) utanç dolu görüntüler sosyal medyada dolaşmaya başladı. Nedir bu görüntüler, birlikte inceleyelim.

  ilk olarak; her ne kadar türk milli futbol takımı kötü ve eksik yönetilse de üzerinde bayrağımızı taşıdığından, bizim ulusal değerimizdir. Uluslararası bir turnuvada “Birlikte paylaşalım: sonsuza dek utanalım. Şike türkiye futbol federasyonu tarafından destekleniyor” türü bir pankart açarak ülkemizi neden küçük düşürme çabasında bulunur bir güruh, inanın akıl almıyor.

  7 eylül 2018 trabzon rezaleti

  ikinci olarak da; yukarıdaki durumun bir takım aleyhine atılan iftiradan çok, türkiye'yi itibarsızlaştırma amacı güttüğünü görüyoruz maalesef. Maçtan sonra yerlere atılan bayraklar içler acısı.

  7 eylül 2018 trabzon rezaleti
  25 -12 ... le seigneur des tenebres
 2. 2.
  bayrakların birçoğu koltuğa asılmış rüzgar sebebiyle de düşmüş bayraklar ayrıca görüntü maç öncesi. bunu görememek için kör olmak lazım ya da artniyetli.
  12 -8 ... yerli ve milli
 3. 3.
  Kulüpler arasındaki husumeti milli takım maçında, tüm dünya’ya karşı ülke futbolunu rezil edecek şekilde pankartlar hazırlayarak bu rezalete neden olan kişiler tespit edilip statlara girmeleri yasaklanmalı.
  Basit bir şey değil bu olay, Söz konusu pankart Fenerbahçe’ye değil direkt olarak Türk futbolunun imajına zarar verecek, ülkedeki tek takım Fenerbahçe değil zira.
  Nefretten gözü dönmüş bir grup beyinsizin işleri, sorsan hepsi milliyetçidir.
  23 -10 ... kedilerinbabasi
 4. 4.
  rezaletin daniskasıdır. bayrakları yerlere atarlar, üstünde tepinirler ama sorsan en milliyetçi trabzon'lulardır. maçtan önce mehter falan çalarlar. ikiyüzlü olmak bunu gerektirir çünkü.
  8 -5 ... petrauskas
 5. 5.
  içimizdeki pontusluların hiç şaşırtmayan hareketidir.
  8 -6 ... strawberry blonde
 6. 6.
  Trabzon’ a neden milli maç verilmemesi gerektiğini göstermiştir.
  7 -2 ... 17 25 08 00
 7. 7.
  ilk kareye sonuna kadar katılıyorum. Tff şikeyi destekliyor bu 2011 de tescillendi.

  Ama ikinci kare üzücü. Bayrak bir milletin en büyük değeridir. Taşıyamayacaksan eline almayacaksın.
  3 -7 ... frekans
 8. 8.
  (bkz: lafa gelince milliyetçiyim dersin kim bilecek)
  6 -3 ... wh0am1