1. 1.
  arkadaşlar öncelikle şunu söylemek istiyorum konuyu bi kaç yere yazdım zaten. yerel haberlere çıkmış arkadaşlar dedi. gereken mercilere ulaştı destekleriniz için yine de şimdiden saolun.

  bugün yds ye gitmek için erkenden kalktım izmir sıcaktı baya ve okula otobüsle gittim. otobüsten indim sınava 15 dk vardı kapıya kadar geldim. aslen muhafazakarım bi hayli. o gün de çarşaf diyebileceğim kıyafetim vardı. arkadaşlarım askılı şort falan giyerler hep ama ben de böyle birisiydim ve kabullenmişlerdi.
  herkesin kendi tercihi arkadaşalr açık kapalı herkes giyinmekte özgürdür. kapıya geldim ve erkek görevli bana gülmeye başladı , ne olduğunu anlamadım yüzüm açıktı sadece ve bakarak kıkırdadı resmen. alaycı bi gülüştü. ben alışıktım ama. aldırmadım sonra da üzerimi arama bahanesiyle ellerini göğsümde ve kalçamda da gezdirdi. bardağı taşıran son damla oldu. içeri girdim hızlıca...
  su ürünleri fakültesiydi gittim sınavdan önce dekanı falan bulmak istediğmi şikayetçi olacağımı söyledim.
  dekanı değil genel sekreteri bulabildim ama derdimi anlatınca o da bastı kahkahayı neymiş efendim erkek adam çarşaf mı giyermiş yüzümden bıyığım belli oluyormuş.. ne var abi alttan tiril tiril esiyor allah allah?
  3 -1 ... nasil guzel yazmisim lan di mi