1. 1.
    bugün bütün gazete bayileri haberturk gazetesini ters dizmelidir raflara bu utancı daha fazla insan görmesin diye. tek kelimeyle utanç vericidir. etik değerlerin gazetecilikte tükendiğini gözler önüne sermektedir.

http://www.gazeteler.ws/g...ayfalari.php?id=haberturk

twitterda #boykothaberturk hashtag'i altında insanların tepkilerini okuyabilirsiniz.

edit

twitter üzerinden yürütülen "manşetten özür dileyene kadar #boykothaberturk" hareketine katılımlarınızı bekliyoruz.

7 ekim 2011 habertürk manşeti
    16 -7 ... mehmet ergul
  2. 2.
    twitter sanırım bundan bahsediyor şu an. merakla sayfanın açılmasını ve başlığı görebilmeyi bekliyorum.

edit: yuh!!!
    5 ... meursault samsa
  3. 3.
    merak edenler için manşet şöyledir; (sansürledim)

7 ekim 2011 habertürk manşeti
    3 -1 ... meursault samsa
  4. 4.
    denetmele kurulundan nasıl geçtiği belli olmayan haberdir. belki de fatih altaylının eli çok güçlüdür bu konularda, bu kadar cesaretli olabildiğine göre.
    2 -1 ... olum bi dur
  5. 5.
    gerçekten içler acısı ve cahilliğin en tepeden en aşağıya kadar hakim olduğu bir ülkede olduğumuzun manşetidir. ölen gariban kadına mı yazık oldu dersin, yoksa bu başlığı* ve resmi kabak gibi manşetten veren gazeteye mi "yuh ulan yazıklar olsun" dersin işte buradan çıkabilmek ve empati kurmak gerçekten çok zor.
    hakikaten "yazıklar olsun" be!
    1 ... gece lampulu
  6. 6.
    lise yıllarında şu an ismini hatırlayamadığım bir siteyi ziyaret ederdik hep. orada iğrenç cinayet fotoğrafları, çürümüş cesetler ve bilumum berbat görüntüler olurdu. biz de liseli iğrençliğiyle bunlara bakmayı normal karşılardık.
    şu an kendi veletliğimde yaptığım bu eylem bile anlamsız gelirken, türkiye'nin her yerinde yayın yapan kalburüstü bir gazetenin sürmanşetinde bu fotoğrafa yer vermesi, insanların dikkat çekmek için, sikik reyting için ne kadar iğrençleşebileceğinin, ne kadar liselileşebileceğinin kanıtıdır.

(bkz: iğrençsiniz ibneler)

not; site ismini hatırlatan yazar olursa entry editlenecektir. rotten miydi ki?

edit; evet, rotten.com'muş.
    4 ... pis sacli alsancak insani
  7. 7.
    koca gazetede bir tane bile oha lan ne yapıyoruz diyen adam yok mu diye merak ettiren manşettir.
    4 ... butun nickler alinmis
  8. 8.
    insanı şok eden bir manşettir. gazetecilik etiği nerede dedirtir. rezalettir.
    2 ... legendcontinuatur
  9. 9.
    insanlara kadına şiddeti son haddesine kadar gösteren manşettir. cesaretinden dolayı fatih altaylı'yı tebrik ediyorum.
    not: farklı bakış açısı.
    7 -4 ... anne ben avukat oldum
  10. 10.
    tüylerimin diken diken, kanımın donduğu anları yaşadım ilk görüşte. ulan bu kadarda olurmu be, nasıl bi basın organıdır, nasıl bi zihniyettir, nasıl bi denyoluktur, nasıl bi ahmaklıktır. bi siktirin gidin mına koyim. lan bunu çocuk görüyor, okuyor şöyle bi bakayım dedim, tam o sırada küçük yeğenimde yanımda görür görmez ''dayı bu ne'' diye telaşa kapıldı. aynı duyguları yaşadım. tarifini hangi sözlerle anatacağımı bilemediğim bir zihniyete sahip, manyaklık derecesinin zirve yaptığı bi gerizekalılık örneği olmuştur.
    3 ... themachinist