1. 1.
  lanet pkk nın lanet saldırısı. şehitlerimize allah rahmet eylesin. dtp çıkıp da;
  - pkk bir terör örgütüdür, deyip ordu ve milletle hesaplaşmasını bitirmelidir artık. kürt hakları ayrı bir şey, terör örgütüne terör örgütü diyememek ayrı şey. yeter lan pkk dan çektiğimiz.
  13 -3 ... dekadans
 2. 2.
  insanın içini sızlatan bir haber olmuştur. 13 eve daha ateş düşmüş 13 gencecik insan daha bizler için hayatını kaybetmiştir.
  4 ... ta kendisi
 3. 3.
  kansızların akıttığı kandır, canımızdan can alır. şu mübarek günlerde bunu yapanların ne insanlığı vardır nede başka bir şeyi ormandaki en berbat havyan bile bunlardan asaletlidir. şimdi bu katliamı yapan adama birileri çıkıp onlarda insan diyecek bende onu diyen adamın yedi ceddine ölüsüne dirisine... neyse lan bişey demiyorum.
  5 ... nvrs
 4. 4.
  son dakika olarak ntv de barcelona maçında gördüm. yeter ulan yeter be bi çare bulun artık yanmasın kimsenin yüregi sönmesin ocaklar.her seferinde böle diyoruz yarın ne olacak?? ne mi olacak söliyeyim atv-show-kanal d vs.. her kanalda işte hain saldırı burda düzenlendi işte bu asker şöle terhis olacaktı ölenlerin isimleri geçin artık bunları artık yetkililerden askerlerin yakınlarına başsağlıgı lafını duymak istemiyoruz.ya bi çözüm bulun yada milleti kovacagınıza bu ülkeden siz siktirin gidin.
  6 ... don michael corleone
 5. 5.
  sayenizde rahat uyuyoruz aslanlar sizler de rahat uyuyun.

  (bkz: kardeş misiniz kalleş misiniz)
  11 -3 ... tavukbalikkellebunlaryenirelle
 6. 6.
  13 askerimizi kaybettiğimiz saldırı. aklıma tansu çiller'i getirdi, çiller'i ve elindeki pkk'ya destek olan iş adamlarının infaz listesini. ne kadar büyük kadınmış görevinden ayrılırken eteğini birilerine bıraksaydı keşke, ortalıkda teröristlere kardeşimiz diyenler cirit atıyor, her gün askerlerimiz ölüyor bazılarıda adamız diye ortalıkda geziyor. bu çoçukların kemikleri sızlamaz mı? yatıcakları kabirlerinde, onlar en güzel çağlarında ülkeleri bayrakları için canlarını verirken, devletten bir dünya maaş alan, milletvekili olmuş birileri çıkıp onları öldürenleri savunmaya devam edicekler destek vericekler.
  7 -1 ... ahmedinejad
 7. 7.
  neredesiniz lan hümanizm çığırtkanları, pkk li de olsa insan insandir desenize.

  yazık olmuştur, 13 tane günahsız gencin, şanlı türk ordusu 13 tane mehmetçiğini daha yitirmiştir. Allah teröistlerin ve terörizme destek verenlerin, yandaşlarının, sempatizanlarının belasını versin.
  19 -7 ... cirkinordekyavrusu
 8. 8.
  insanı kahreden şehit haberlerinden biridir.
  şırnakta meydana gelen minibüs baskınını ordunun üstüne yıkmaya çalışan şerefsizlere 'bunu da mı ordu yaptı?' diye sormak gerekir.
  kaldıki teröristlere maaş ödeyen bir devletimiz var.
  her fırsatta orduya bok atan bir hükümetimiz var.
  yan gelip yatmıyorlar işte tayyip bey.
  5 ... ramorin
 9. 9.
  bazı milletvekillerinin kardeşlerinin düzenlediği saldırıdır.
  yarın bunlar çıkıp başsağlığı da dilerler.

  "kusura bakmayın bizim amcaoğlu sizin 13 kelleyi almış, olur böyle şeyler kardeş arasında"

  allah hepsinin belasını versin.
  13 -1 ... pammuk
 10. 10.
  halen özgürlük demokrasi diyorsunuz, halen aihm demektesiniz. halen kardeşiz demektesiniz. hepinizin o at kokulu bedenlerine tüküreyim. hepiniz onun bunu çocuğusunuz.

  pek sayın (!) pkk'lılar * *

  7 Ekim 2007 tarihinde şırnak'ta 13 askerimizi şehit ettiniz.

  Biz neler gördük neler geçirdik, sizin gibi vatan haini onun bunun çocuklarını çok gördü bu memleket.

  Hepinizin anasını en yakın zamanda belleyeceğiz. Takibimiz sürmekte.

  Kamuoyuna saygı ile; onun bunun çocuğu nursuz pekeke (!) yandaşlarının yüzlerine tükürülerek duyurulur..
  12 -1 ... leonandmathilda