1. 1.
    cuma akşamı oynanacak zor maç.

sergen ile alanya pozitif futbol oynuyor. beşiktaş, derbi galibiyetinin bir anlam ifade etmesini istiyorsa kazanacak.

neyse ki hafta içi avrupa maçı yok. güven, dorukhan, medel, ljajic, lens ve gökhan maçın kilit futbolcuları.

2 farklı kazanırız.
    1 ... muhendis tarihci
  2. 2.
    Beşiktaşın ligdeki kaderini etkileyecek maç.
    Yenerse devam aksi halde havlu.
    1 ... atlant isten gelenadam
  3. 3.
    Böyle Anadolu takımlarına ayar oluyorum. Bize(gs) karşı köpek gibi oynuyorlar, Alanyaspor'a karşı gelince hakemle bile kazanamıyorlar. Evet.
    2 -2 ... hepinizi sevmiyorum
  4. 4.
    Alanyaspor'un %100 penaltısının verilmediği tinercilerin yine şaibe ile 1 puanı zor kurtardığı maç.

Tinerciler günahlarını çok iyi biliyor olacaklar ki hiç entry girmemişler maçla ilgili.
    3 ... ulu tengri
  5. 5.
    başladığı gibi bitmiş maçtır. hafta başından beri bu iddia hastaları, tahmincileri falan "7+ ya kadar yolu var" diyorlardı bu maç için. nasıl 0-0 bitti lan bu maç ? birisinin g.tüne başına çarpıp bile mi girmedi bir top içeri..
    2 -1 ... mel mel bakan gibson
  6. 6.
    Sözlükteki tinercilerin neslinin tükenmesine sebep olan maç. Ya da ölü taklidi yapıyorlar bilemedim.
    1 ... ershan kuneri
  7. 7.
    alanspor la loris arasında geçen maç. Loris olmasa 3 lük yapmışlardı beşiktaş ımı.

Vida nın ele çarpan topuna penaltı diyenin ben futbol bilgisini sikeyim.
    1 -5 ... frekans
  8. 8.
    beşiktaş voleybol takımı kaptanı vida’nın yine çiftetelli oynadığı, adriano ve daha birçok oyuncunun dokunulmazlığının devam ettiği maç.yusuf namoğlu zırlaklığının birden peydah olup aynı şekilde bir anda kesilmesi hayra alamet değildi zaten.
    4 -2 ... penald