bugün

7,32 tl gören, cebimizi yakan kurdur.
paramız değer kaybettikçe fakirleşiyoruz. her geçen gün fakirleşmemizin sorumlusu kim ?
7 ile 32 yi topla 39.
2020 den çıkar 39 u 1981.
Bir yılda kaç ay var 12.
Çikar 1981 den 12 yi 1969.
1969 mhp nin kuruluş yılı.
Kutlu olsun.dr devlet bahçeli.
şaaaak 1 cami daha açılır şaaaak 1 cami daha tamam dolar 1 tl ye eşit.
satacak şakkadanak 10 milyarı

şakkkadanak

o jöleli nereye kaçtı ?
olum güreşçiyi bankaya yönetim kurulu üyesi atayandan

fazla şeyler beklemiyormusunuz ?

atalarımızın böyle günler için veciz bir sözü

vardır ki pek beğenirim.

(bkz: göte giren şemsiye açılmaz)
Rte bir şeyler deniyor galiba aq (bkz: euro 10 lira olursa olacaklar).
Trump 7,31
Merkel 8,67
Parlak şey 484
Yolun bundan sonrasını katırlarla gideceğiz.
sıkmayın canınızı

bunların dedesi de

ingiliz gemisine binip

arkasına bile bakmadan topuklamıştı

böyledir bu işler.
10₺ olsun sonra şaaaaak bir sıfır atarız oldu mu sana 1 dolar 1 tl...

çok zekiyim lan!
Arkadaşlar siyasete girmeden yorum yapayım.

1 TL = 11 Rus rublesi.

Yani 1 reis 11 Putin'e bedel hihihihihiii

Yandık bittik iflas ettik bunların dedeleri nenemizi sikti pardon inciluz gemisine bindi hülooooğğğğ
durum iç açıcı değil ama bütün bütün enseyi karartmamak lazım.
pandemi de ikinci dalgayı hasarsız atlatırsak ihracatta avantaja geçeriz ve bu cari açığında kapatılmasında fayda sağlar. diğer yandan TCMB faizleri arttırmaya hazırlanıyor. buda tl nin tekrar dğerlenmesi demek. ama artık 7 nin latı imkansız gibi.

iktidar yanlıları dış mihrak vs desede şu an bir yangının ortasındayız ve dünya çin-abd restleşmesinde odak olduğu için kimsenin s.kinde değiliz. tüm milletlerin başı dertte çünkü.

muhalefetteki bazı lavuklar da açık ara türkiye varlıkları en fazla değer kaybı yaşarken "akape gitsin de" havasında buda insanı üzmüyor değil. 90 ları yaşamyı çok istiyorlar.

sanırım köprüden önce son çıkıştayız. allah yardımcımız olsun. baştakilere akıl fikir versin.
7,34 ile yükselişine devam ediyor.

öte yandan ekonomik krizin corona ile bağlantısı elbette var ancak ekonomimiz geçen sene corona yokken de kötüydü, geçen sene bu zamanlar dolar yine 7,20 seviyesindeydi kısacası bizim için çok değişen bir şey yok. ülke betona/inşaata ve sıcak paraya muhtaç edildiği için diğer etkenler değişse de sonuç değişmiyor.
fabrikasını geliştirsin diye devletten teşvikli ucuz kredi aldıktan sonra lüks galerilere koşan işadamlarımız olduğu müddetçe bu başlık canlı kalır.
Dış mihrak edebiyatı yapmasın kimse herkes kendi götünü düşünmekte bu virüs belasına iktidar bu hikayeleri boşuna anlatmasın bu sefer.
işi ehline vermez.
Sadece sadakat önemseyip yönetimi kural dışı işlere yöneltip macera ararsan sonun böyle olacağı belliydi.
inşaat sektöründen başka bir iş bilmezsen enflasyon yüzde 13 ev kredisi yüzde 8 olursa kazan çömlek patlar.
Adam ucuz krediyi alır dolara çevirir.
Sonra dış güçler dersin.
enseyi karartmayın

galaksi liderimiz hünkarmız

ferman buyurmuş

kılınçlı fedöcü aliyi

haayin şer mihraklarının üzerine salmış.
Oturduğum yerden para kazandıran kurdur!
Girnede yaşıyorum,
Reis yıllardır dolar alan yaya kalır, almayın diyordu. Tersini yaptım.
Haftaya 10 gün izmirden fethiyeye allah izin verirse hatunla gezicez. Bölgede otel, yamaç parüşü gibi tavsiyelere açığım, para mühim değil, zaten artıyor durduk yerde!
görsel
25 dk önce 7,34 yazmıştım arada akp'den cılız bir açıklama geldi ve kur 7,36'ya yükseldi.

430 milyar dolar olan dış borcu ülke olarak nasıl ödeyeceğiz gerçekten merak ediyorum, kur 1 kuruş artınca bizim borcumuz 4 milyar dolar artıyor.
yakında ekstra zamlar ve vergiler gelecek.
Tayyip hemen Vakıfbank ta ki deneyimli yönetim kurulu üyeleri ile temasa geçmeli.