bugün

konya büyükşehir belediyesi'nin müthiş(!) başarısıdır.

gerçekten gurur duymamak işten bile değil.

bakınız sayıştay, konya büyükşehir belediyesi ile ilgili raporunun 19. sayfasında şöyle yazmış;

--spoiler--
konya belediyesi “beyşehir akyokuş yaya köprüsü inşaatı” işini 7 milyon 765 bin tl bedel ile ihale etmiştir. sayıştay yapılan işi yerinde görmek istemiş, inceleme heyeti ile birlikte inşaatın yapıldığı yere gitmiştir. sayıştay incelemesinde köprünün olması gereken yerde olmadığı tespit edilmiştir...
--spoiler--

evet, 7.7 milyon liraya ihale edilmiş olan köprü yerinde yok.
peki ihaleyi alan firma?
o firmaya parası ödenmiş tabi.

şimdi yıllardır konya'daki gizli uzay üssü, konyalı bilim adamları vb dalga geçip durdunuz.
bakın bunlar aslında hep varmış.
görünmez üst geçit yapmak gerçekten büyük başarı(!) bence.

konya yerel kaynak:
https://www.pusulahaber.c...cunu-soranlara-8880yy.htm

burada konya'da dönen diğer işleri de okuyabilirsiniz.

edit: eksileyenlere soruyorum. "üst geçit nerede madem koçlar?"
nanoteknolojik malzeme kullanılarak yapılan köprüdür. nano parcacıklar ışığın yansımasına engel oluyor ve köprü görünmez hale geliyor.
Yakında açılışını yaparlar, kalırsınız öyle.
Sadece imanı olanların görebildiği üst geçittir. Konyalı bilimadamları yapmıştır.
küsuratlı hacılayalım ki çaldığımız belli olmasın demişler herhalde.
Konya görevden alınmalıdır. Belediye ya da sayıştay değil yani. Komple şehir olarak görevden alınmalı.

Sokovya gibi uzaya yollayalım bence.
benim de geçen gün farkettiğim üst geçittir. karşıdan karşıya geçiyorum bi baktım arşa yükseliyorum. sonra yolun üstünde havada durdum şahitlerim var neyse yürüdüm biraz daha indim.
Severiz israfı.

Bu en kolay tanımı. Kimin cepleri doldu o konuya girmiyorum bile.
al sana almanya'nın bizi kıskanması için bir sebep daha. kutluyoruz. baş ağrılarının devamını diliyoruz.
cehape köprüyü çalmış amk. diyerek işin içinden çıkarlar ne olacak. Peh!
kim ki yolsuzluk yapıyor, gariban hakkı yeniyor ise hesabını ahırette veremesin.
Bunlar üst geçiti kendilerine bagladilar kendilerine.
mübarek konya tegnolocisi.
gonyaa lı bilim adamlarının

hunharca üzerinde çalıştıkları proje

artık gerçekleşti

görünmez köprü

mesela gavurlar kafirler

gonyaaaa mıza saldırsalar

halk o köprüye çıkıp görünmez olacak

dermişim

götürmüşler işte

akabe işte

nedense ?

hiç şaşıramadım.

iyi mi.
https://www.youtube.com/watch?v=s2x_0qr5zWU
tengir yazını okudum o linkte köprüden bahsedilmiyor diyen zat-i şahane(!) tengir zaten orada görünmez köprü dışındaki diğer başarıların linkini vermiş, evet okuyorsun belki ama bir kelime ortadan, bir kelime baştan. tavsiyem okumaya sondan başlaman zira sonda adam açıklamış.

şak şak, full şak şak, sorgusuz şak şak, ideoloji bahane şak şak şahane.