1. 1.
  Galatasaray'ımızın, kayserispor'u konuk edeceği 19. hafta karşılaşmasıdır. Galatasaray için zor geçecek maçlardan birisi olduğu kesindir. saat 19:00, ali sami yen stadı.
  1 ... i belong to che
 2. 2.
  kısmet olursa ali sami yen de izleyeceğim ilk galatasaray maçı olacak. bu maçta zorlu denizli ve kupada sivas engelini aşmış, lincoln'ü iyileşmiş bir galatasaray görmem muhtemeldir.
  1 -1 ... franco86
 3. 3.
  Cassio Lincoln, milan baros ve servet çetin'in büyük ihtimal ilk 18 kişilik kadroda yer alacağı devamında yeni bir sorun çıkmaz ise ilk 11'de görev yapacakları karşılaşmadır. Defansif bir futbol anlayışı ile sahaya çıkacak kayserispor'a karşı arda turan, cassio lincoln ve milan baros'un mutlaka sahada olması gerekmektedir. Aksi olursa eğer yine az pozisyonlu, mücadele gücü yüksek, alt bitecek bir maç izlenecektir.
  1 ... i belong to che
 4. 4.
  maçın hakemi selçuk dereli olacak.
  ... esek kafali
 5. 5.
  şimdiye kadar evinde oynadığı maçlarda kayserispor a hiç puan kaptırmamış olan galatasaray ın büyük ihtimal ile kazanacağı mücadeledir. bu tabu yıkılırsa şayet açılacak olası başlık ise (bkz: her şeyin bir ilki vardır) olmalıdır.
  -1 ... zeki yaratik
 6. 6.
  galatasaray'ın uzun süreden sonra lincoln - baros ikilisi ile oynayacağımız, bu sebeple güzel bi futbol beklediğimiz karşılaşma...
  1 -1 ... enes
 7. 7.
  lincoln kırmızı kart görmüştür.
  ... imhotep
 8. 8.
  nonda nın 28. dakikada attığı gol ile galatasaray ın 1-0 önde götürdüğü maç.
  ... imhotep
 9. 9.
  28. dakikada nonda ile 1-0 olan mac. gol sonrasi taraftarin nonda icin tezahurati harikaydi.

  (bkz: shabani nonda anakonda gibi yardak var onda)
  1 -2 ... bayram hoshtempo
 10. 10.
  nonda'nın golüyle gs'nin tek farkla önde götürdüğü maç.

  edit: manyak mısınız arkadaşım, neden eksiliyorsunuz bunu? tamam benden önce 2 kişi yazmış aynı şeyi de zaten aynı dakikada yazmışız; görmemişim yani. eskiden insan gibi mesaj atılırdı böyle durumlarda...
  -2 ... yasakani