bugün

başlığın olması gereken hali, "annesi tarafından 6 aylık bebeğe kına yakıldı diye kuduran laikçi çomarlar" şeklindedir, laikçi çomar kardeşlerim.

sol frame de bir aşağı, bir yukarı inip çıkan başlık altında bolca görmek mümkün bu tipleri.

yeni anne olmanın ve bunun yanı sıra gençliğinde verdiği cahillik ile bebeğinin eline kına yakan, bunun içinde bir gösteri düzenleyen anneyi yerden yere vuruyor çomarlar.

"görgüsüzlük, zenginliği hak etmiyorlar, israf ediyorlar, faydalı işlerle uğraşsın, gösteriş meraklısı, bu kadının bebesi olarak dünyaya geliyorsun, çocuk için utanç kaynağı" diyerek.

halbuki kadın, kendi imkanları ile istediği gibi bir organizasyon düzenlemiş, kimseye bir zarar vermeden anne olmanın heyecanını kendi çapında kutlamış.

lakin, sözde özgürlükçü özde yobazlar tarafından kabul görmemiş. kimin skindeyse artık, yetmemiş bebeğin ismine takılmış birde bu çomarlar. bebeğin adı tuhafmış, "hifa, hfyya" falan diyerek tiye almışlar.

godoşluk işte böyle bir şey. "o kadar masraf yapacağına bir kaç fakiri doyursaydın" diyerek samimiyetsizliğin dibine vurmaları da ayrı bir konu. yardıma muhtaçlara yardım etmediğini nereden biliyorsun lan terbiyesiz?

her neyse, özetle ; burada tek sorun annenin başı örtülü ve mütedeyyin bir kadın olması. yoksa, kendileri ile aynı zihniyete sahip grup seks, cuckold partileri düzenleyen sapıkları bu kadar dolamadılar dillerine!

kudurun ulan çomarlar, kudurun!
Anladıkları bu kadar işte.
Vay mallar vay.
yapılan organizasyonun saçma olmasından daha önemli olan bu tayfanın iki yüzlülüğü. yoksa, üstte de dediğim gibi cahillik, gençliğin verdiği cahillik yani.

ama, bu çomarlar sanki öyle doğa üstü bir olay olmuş gibi büyütüyor bu olayı, üzerinden mütedeyyin kesime içlerindeki nefreti kusuyorlar. dedik ya iki yüzlüler diye.

örneğin, izmir de bir anne yeni doğmuş bebeğini çöpe atmıştı bir kaç ay önce, merak ediyorum bu konuyu sözlüğe taşıyıp hakkında bir günde 50 küsur entry girdiler mi?

sanmıyorum, dedik ya iki yüzlüler diye! o yüzden mümkün değil!

https://www.menemenhaber....li-2-kisi-tutuklandi/491/
6 aylık bebeğe neden kına yakılıyor anlayan varsa beri gelsin.

arkadaşım kimse bu paylaşımı yapan başörtülü olduğu için eleştirmiyor. mesele süslümanların, var olduğunu iddia ettikleri inançlarıyla, yaşamlarının örtüşmemesi.

her haltı sırf kendi cenahınız diye savunmaya kalkmanız herkesi muhafazakarlardan nefret ettiriyor. bugün dindar kesime bir tepki, soğuma var ise sebebi sizlersiniz.
6 aylık bebeğe kına yakılmasını savunmak, normalleştirmeye çalıştırmak gibi bir çabam yok! zaten, "cahillik" olarak nitelemiştim üstte. ama laf salatası yapacağınız, tribünlere oynayacağınız için yok saymanız normal.

bahse söz konusu paylaşım ise kesinlikle ve kesinlikle, anne başörtülü olduğu için bu kadar tepki gördü. bunu aklınıza sokun zira aksi mümkün değil. bunun en basit örneği üstte verdiğim link.

izmir'de bir bebek konteynıra atılıyor ve ölü bulunuyor. sözlükte söz konusu edildi mi acaba bu merak ediyorum, edildi ise ne kadar ilgi gördü ya da ne kadar tepki. veyahut, söz konusu edilse ne kadar tepki görür?

sanıyorum yok denecek kadar az. zira, her haltı kendi cenahınız diye savunuyorsunuz. ve bu durum laikçilerden nefret ettiriyor. işte bugün laikçi kesime bir tepki, soğuma var ise bunun sebebi sizlersiniz.

aksini iddia etmenizin hiçbir faydası olmayacak lehinize, işinize gelmeyen başlıkları görmezden gelmeniz bunun ispatı.

edit: asıl çocuk sikcisi görmek isteyen beri gelsin. (bkz: chp otobüsünde çocuk taciz eden chp li yönetici)
Arkadaş izmir de bir bebeğin çöpe atıldığını " laik çomarların" ses çıkarmadığını söylemiş. maşallah ülkenin her yeri suç mahalli ama nedense bazıları için sadece izmir' de ki suçlar konu oluyor. taraflı, vicdansız ve cahilsiniz. bunu kabul edin.

not: izmir, konya farketmez, her kim bir bebeği çöp konteynırına attıysa vicdansızdır.