bugün

bir kuşak çatışmasıdır. biri mücadeleci 68 kuşağı. diğeri de onların çocukları, torunları olan 31 çekmekten başka bir bok bilmeyen ergenlerdir. değişen dünyanın çetin mücadelelerinden biridir.
31 çeken torunlardan bir sonraki nesil ise 69 kuşağı olacaktır.
Hayatın gerçeğidir. Ta kendisidir. Zamane genci deyiminin kelime anlamıdır.
ben böyle sığ eleştirileri oldum olası sevmedim. böyle zayıf, güçlü ve derinden eleştiremeyen ham karşı tavrın hep karşısında durdum.

yahu konusuyorsun, laf bu parayla değil kimse senden bir şey talep etmiyor elbet, ama dediğin laflar yazmadan önce bi beynine uğrasın. nasıl bu kadar çapsız olabiliniyor anlamıyorum bilakis yapıldığına inanmak istiyorum. zira hiçbir argüman olmadan nesnel olamadan sosyolojik bir karşılaştırma tek cümleyle götünden sikilebiliyor

sözlük denilen olayın böyle bir yavşaklığı var evet, ben bu yavşaklığı sevmiyorum aklıselim hiçbir insanın seveceğine de ihtimal vermiyorum. ama sürekli bunlara maruz kalıyorum-kalıyoruz o halde birileri bir yerde ipnelik yapıyor ki ben hatanın çoğunu yönetimde arıyorum.

herkes yazıyor, herkes formata tabii olarak yazıyor. o alan içerisinde özgür ama bunun bi' şekilde önüne geçmek lazım artık.

yani sikerim böyle özgürlüğü, birileri çıkıp konusurken agzından osuracak biz de onlara maruz kalacaz. bir değil iki değil amına koyum bu ne lan? eleştirecekseniz insan gibi eleştirin, öbür türlü tepki çekmeye çalışmanız ve bunu vizyonunuz dahilinde basitten basit şekilde gerçekleştirmek istemeniz beni deli ediyor.

mis gibi erotik sözlük ortamlarını mahvettiniz lan. allah sizin belanızı versin.
(bkz: 68 kuşağını doğduğundan beri devrimci sanmak)*
gelecek, apolitik sanılan, gençliktedir.