bugün

bütün ömrünü küfürle geçirmiş ve kafir olarak yemiş , sonlara doğru cami, cemaat, kurban, haç gezip durmaya başlamıştır.
Yavaş yavaş kankilerinin toprağa birer birer düştüğünü görünce ulan bizde inanalım zaten gelmişiz bu zamana kadar varsa kurtarırız yoksa bu yaştan sonra farkeden bir şey olmaz düşüncesindedir.
ölüm çatmamışsa yani öleceğini anlamamışsa ve hayatı kurnazlıkla geçmemişse yani yaşlanınca başlarım şimdi böyle iyi gibi, helal olsundur.

eee o zaman şöyle diyebiliriz.
(bkz: 40 yıllık ateistim böyle din görmedim) *
Çakma ateisttir. Zamanında Allah'a kızmıştır. Sonra da ben ateistim diyip ortalıkta dolaşmıştır.
En çok böyle tiplerden korkmak gerek.
5 dakika daha uyuyim diyip derse geç kalan öğrenciyle aynı kişi olması muhtemeldir. o derse çoktan geç kaldın dostum istediğin kadar uyuyabilirsin artık.
68 kuşağının genelıdır. En başta komünizm ayağına ateistlıgı seçmişlerdir. Sonra çoluk çocuk sahibi olmuş, onların güvenliğinden korkmuşlardır.
Zamanla şehvetten düşmüş, içkide artık yaramıyordur. Ölüm kapıdadır yani.
E keskin sirke küpüne zarar. Iman etmese kökten kayıp edeceğine iman yolunu seçmiştir.

Sözlükteki ateist gençlere bunu söylüyorumda beni dinleyen yok.
Bari sözlük şifrenizi unutmayın ki iman ederseniz islam hakkındaki karalamalarınızı sılesınız.
kalpten gerçek iman ettiyse helal olsun dediğimdir. zira gavurdan müslüman olmuş biri geriyi sıfırlar. ALLAHta inşALLAH günahlarını bağışlar. bu iman işleri çok önemlidir. zira cennet cehennem söz konusudur. bağışlayacak olanda ALLAHtır. kimse ALLAH seni bu günahından ötürü kesin affetmez veya sen kesin cehenneme gideceksin dememeli kimsenin haddine değil bu durum. adam hatasını anlayıp eryada geç doğruya yönelmiş, kendini inşALLAH azaptan kurtaramış geçmişi bizi ne ilgilendirir.
Camiye girerken basima basip girsin.
Sözlük din alimi doluymuş da haberimiz yokmuş , sayesinde öğrendiğimiz ateist.

tövbenin kabulünü size mi soruyorlar ne haddinize ? cennete gider cehenneme girer işlerine de siz bakıyorsunuzdur eminim ki yine ne haddinize?!?!...

nefsinizi terbiye etmeye özen gösterin, '' ben kim oluyorum ? '' diye bir sorun. evrende bir kum tanesi kadarız, hepimiz kuluz. boyun Eğin. size, bana ve nicesi ademoğluna kalmadı bir ateistin tövbesi. işin işten geçtiği geçmediği.

boyun eğin.