bugün

fifa 2007 yi sorunsuz oynatan düşük seviyedeki ekran kartıdır.

daha üst seviyedekiler
(bkz: 128 mb ekran kartı)
(bkz: 256 mb ekran kartı)
(bkz: 512 mb ekran kartı)
günümüzün zayıf kartlarından.
GTA vice city'i oynamak için mumla aradığım ekran kartıdır. Sevilir, gönüllerde ayrı bir yeri vardır.
prince of persia warrior within'i açmayacak olan karttır.
ekran kartı değil ekmek kartı.
6 gb GDDR5 lerin çıktığını görünce "nerden nereyee" dedirten durumdur.
ilk bilgisayarımın ekran kartından iyi olandır. 98 yılında alinan bilgisayarım yanılmıyorsam 16m b. idi. Bu arada bilgsayar hala çalışıyor .
hurdacıların arabalarında görülen ekran kartlarıdır. bir dönemin devasa donanımlarındandır. lakin şimdi bir işe yaramaz.
tarihi eser niteliğindedir. bir kaç yıl sonra değeri binlerce lirayı bulabilir. misal nokia 3310 sıfır kutusunda baya pahalıdır.
artık dünyanın bütün müzelerinde sergileniyordur.
Anılarım depreşti. 5 ay öncesine kadar kullandığım ekran kartıdır. Evet bu doğrudur.
GTA Vice City'i 3 kez bitirdiğim emektar ekran kartı.
Ey gidi bende de fx5200 vardı 128mblik o da fifa08'i kaldırmıyordu.
128'likle bende 08'e kadar gidebilmiştim. hatta crysis ve assassin's creed 1 i bi yerlerde görünce dumur olmuştum onlar nasıl oyunlar öyle la diye hele crysis çağının çok ötesindeydi. neyse 256'lık bi ekran kartı takmıştık onlar için ama bu seferde işlemci yüzünden oynayamayıp küfürü çakmıştım. hey gidi günler.
gta 3 ve vice city'yi çalıştırır.
Nvidia mx-400 dür. Efsane bir karttı nfs most wanted dan 18 wos hauline kadar çatır çatır oynatırdı. Grafiği lowa çekince kimse tutamaz. Çok delikanlı karttı ama fanı çabuk bozuluyordu.