bugün

az önce sağlık bakanının duygulanarak açıkladığı rakam. benim de moralimi bozmuştur. iki gün alkışladık üçüncü gün eleştirmeye başladık. neymiş efendim bu iş zaten onların görevleriymiş, bunun için maaş alıyorlarmış. alkış kampanyasını kıskananlar bile oldu. mrltln'ye destek başlığı açtım, yalaka meriç ilan edildim. alın işte, şimdi mutlu musunuz? virüs falan hikaye, allah bizim belamızı çoktan vermiş farkında değiliz. içten içe çürümüşüz.
Nekadar da talihsiz bir durum.

Bakan açıklarken sesi titriyor ağlamamak için direniyordu.
görsel
işini yapmaya çalışırken hastalanan 601 fedakar insan...

Bakan koca sesi titreyerek yaptı açıklamayı.

insan psikolojisi... Doğal olarak, herkes kendi çevresinden daha çok etkileniyor.
Bir yakını etkilenmeden akıllanmıyor bu insanlar.
Bana bir şey olmazcı kafadan artık çıkılmalı.

Hepsine binlerce kez teşekkürler. Umarım tez zamanda kavuşurlar sağlıklarına.
hükümetin aptallığı.

bütün korona hastalarını her ilde tek bir hastanede toplamaları lazımdı. bütün hastanelere dağıttılar.

alakasız personel de korona hastası oldu. açıklansın bir çoğu ilgili personel değildir.

ama aynı hastanede olunca herkes bulaşıyor.
işin kötüsü ne olacak.

hastaya bakacak personel kalmayacak. değil hastayı personeli koruyamıyrouz.
Bugün de bir doktorumuzu kaybettik. Başımız sağolsun.
ilk kez bir bakanin gercekten uzuntuyu hissettigini,kalbi duygularla konusabildigini gordum.

ellerinden gelenin kat kat fazlasini ne fedakarliklarla yapiyor bu insanlar, siyasetten bagimsiz olarak bu ozveriyi takdir ediyorum. allah yardimcilari olsun.

bu sabah bizzat gordugum manzaraya istinaden;saglik personelini alkislamaya gelince balkona dikiliyoruz cok iyi cok guzel de, allah askina benim tirnagim kopti bi bakiver,mantar ilacim bitti yaziver diye de yigilmayin aile hekimliklerine gozunuzu seveyim. birakalim insanlar gercekten ilgilenilmesi gereken hastaya ulasabilsinler.
Bakan bu sayıyı açıklarken sanki kendim açıklıyormuşum gibi hissettim, nefesini alamadı, sesi titredi, gözleri doldu, içimde hissettim o duyguyu, ekrandan gözlerinin içine baktım ama ağlamadı içine attı. Belkide kameralar karşısında yapamadı ama kesinlikle biryerlerde içini döktü. Kendisi de sağlıkçı olduğu için çok etkileniyor ve durumun farkında.

Sağlıkçılar zor zamanlar geçiriyor, işleri gerçekten zor, allah herkesin yolunu açık etsin.

Ne diyordu birileri, bunlar kötü günlerdi, şimdi kendimizi daha kötü günlere hazırlayalım. Malesef durum böyle.
Yazdıklarınız duygulandırdı arkadaşlar. Sağ olun var olun. Sizin için var olmaya devam edeceğiz. Her şey insanlık için.
Önceligin personellere verilmesi kanaatindeyim, onlarda iyileşemezse kim bakacak bize?
Hepsine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum fakat maalesef bu işin fıtratında var hem iyi para alıyorlar o kadar olacak yani.