1. 1.
    gülmeme sebep olmuş kadındır, bir de bitki getirmiş hığhıhıhı.
    Finlandiya Ulusal Bilim Laboratuvarı için çalıştığını söyleyen kadın, zaman yolcusu olduğunu iddia ederek elindeki bitkinin 6000 yılına ait olduğunu ifade etti. Kadın, insanların dinozorlar ve nesli tükenen diğer canlıları gelecekte tekrar geri getireceğini ileri sürmüş.

haber için, googleye yazin. kaynak veremiyorum.
    3 -1 ... ikinci nesil yazar
  2. 2.
    inandırıcılığı olmayan kadındır.

(bkz: küsüratlı sayı vereyim salladığım anlaşılmasın)

ne lan öyle 6000 senesi ? insan 6012 falan der.
    6 -2 ... mel mel bakan gibson
  3. 3.
    inanmadırıcılığı olmayan kadın. daha önce de belirtildiği gibi gelecekten geliyorum diye sallıyorsun bari azıcık küsuratlı olsun.
    5 ... serdarsl06
  4. 4.
    6000 yılından geldiğini söyleyen kadın
    1 -1 ... has kemalist
  5. 5.
    Sen 6000 yılından geliyorsun, büyük düşün. Bitki getirmek de nedir. Teknolojik aletlerin cilt altına girmiş olması lazımdı. Robocop gibi bir şey olmasını bekler insan 6000 yılından gelen birinin. Getire getire zeytin dalı getirmiş. Şu troller biraz zeki olsa da şaşırtsa bizi keşke.
    2 ... stargate
  6. 6.
    yakında tarikat kurup kerizleri silkeler.
    1 ... daikokuten
  7. 7.
    tünelden geleceğe gidip kendisiyle selfi çeken bir norveç'li vardı. sonradan sigorta şirketi virali çıkmıştı.

bu da rotunda mıdır ne uydurmadır o bitkinin özünden o her derde deva zırvalardan satan bir bitkisel ürün şirketi çıkabilir.
    ... gemideninmem
  8. 8.
    ben inandım.
    bu da belgesi.

(bkz: d i n o z o r u s)
    ... eratosthenes
  9. 9.
    gelecekteki kızımdır. kötü söz etmeyin.
    ... ebrareyn
  10. 10.
    bu arada fınlandıya'yı gelişmiş, varlıklı bir ülke sanıyordum ben. o ne dökük ev lan. fayanslar, dolaplar, her taraftan taşan, sallanan, sarkan eski şeyler.

arkada emaye tencere var.
    ... gemideninmem