bugün

akpartinin her açıklamasını her icaraatını sosyal medyada duyuracak twitterda toptweet yapacak kadro.

http://online.wsj.com/art...04579079151479634742.html
(bkz: boş küme)
6000 kişinin göt kılı olarak istihdamı.
uludağ sözlükte de kadrolaşan tim. fatihintakendisi bunlardan en gayretlisidir.
geç oluşturulmuş timdir. çapulcu sürüsü interneti her türlü provakasyon için kullanırken bu tim ortada yoktu, neyse ki çabuk toparladılar. ne kadar çakma sahte montojlı fotoğraf varsa yayınlamıştı bu çapulcu sürüsü.
ağzı bira kokan serserilerin oturdukları yerde interneti manuple etmeleri karşısında millete bunların gerçek yüzünü gösteren neferlerdir.. memleket yakılıp yıkılırken avucunu ovuşturan şerefsizlerden de değildir.
Ama nedense o timi görmüyorum ve ben yine ve benim gibiler hala ATAM izindeyiz.
gitme gibi zayıf elemanları vardır. yetiştirip gönderin bari.
benimde aralarinda bulundugum özel timdir. aramizda kalsin son 3 aylik maasim yatmadi cok ayip ediyorlar.
(bkz: mallar topluluğu)
düşünsenize biz interneti kullanarak para ödüyoruz bunlar interneti kullanıp üstüne para alıyorlar. aldıkları paralar da senin benim verdiğim vergi.
zehir zıkkım olsun gözünüze dizinize dursun boğazınıza takılsın. amin.
sanal kıllardır.
parayla yapıyor diyenlerin iftirasına uğrayan kesimdir.
maalesef, öz göt kılı olmayan, onların nitelik ve nicelikçe yetersiz kalması üzerine, reklam ajansları çalışanları gibi, aslında laik ve eğitimli, ama ruhunu parayla satmış kişilerden oluşturulmuş timdir. bunlar, "akp'li değilim ama" tarzı başlıklar açarak dolaylı yoldan akp propagandası yapmak, akp karşıtı başlıkların altına üşüşerek akp'nin lehine yazılar yazmak ve akp politikalarını benimsetmek gibi işler için adeta devlet memuru gibi çalışırlar ve sosyal medyada akp lehine alan hakimiyeti kurmaya çalışırlar.

gezi olaylarında sosyal medyanın öneminin daha iyi kavranması üzerine devşirilmişlerdir.
Hüseyin Çelik’in başında olduğu Tanıtım Medya Başkanlığı, Süleyman Soylu’nun başında olduğu Ar-Ge Başkanlığı ile Gençlik Kolları koordine ettiği gruptur. Partilerin gençlik kolları, bu kollarda bulunduğu için paramı alıyorda bu sosyal medya grubu para alsın.
i. melih gökçek varken boşa masraftır.
bu işi para almadan icra edenlerin bir türlü inanmak istemediğidir. "ulan bileydim ben de başvururdum, boşuna övmezdik adamı... yok yok yapmıyorlardır böyle bir şey lan, yapılsa benim haberim olurdu" tarzında iç seslere sebep olur.
yaratıcı zekadan yoksun oldukları için ayar üstüne ayar yemekten manyak olmuşturlar.
Ne para veriyorlar dedirtir adama.

Artık olay değişiyor hacılar, adamlar farklı yollardan strateji ve propaganda geliştiriyorlar.
balon oluşumdur.
toplasan bir adam etmez.
postalcıların profosyonel foto montaj cı ekiplerini korkudan ağlatmaya başlamıştır bile.
şimdi kolay değil okadar montajladıkları "tomanın altında kalan aylin" resimleri çok daha kolay açığa çıkacak.
Parayla satin alinabilen bugun burda yarin surda tiplerdir .
devletten mi alıyorlar ak partiden alıyolar. her partinin bir kesesi vardır.
suratlarında gerizekalıca bir ifade bulunan yalaka topluluğu. adam osursa şükür der oturur bunlar. allahları olmuş bir yerde, tabii etkisi var. bunu hiçbir zaman anlamam; sen birisini seviyorsun diye yaptığı nasıl her zaman doğru olabilir?
güncel Önemli Başlıklar