bugün

9 tl kargo ücretiyle adresinize kadar teslim edilecek olan bayrağın satış kampanyasını başlatan kanaldır. ayrıca (bkz: #19942200)
59 tl ye türk bayrağı satan kanalın bir lira fiyat attırması. gelsin keriz paraları.
voliyi vurmanın bir yoludur.
ülkeyi bedavaya satmamışlardır. ayıp etmişlerdir.
ticaret zekası ile yönetilen kanaldır.
biz aldığımız ürünün parasını veririz ay yıldızlı bayrağımız için 60 tl çok değil lakin siz bedavaya bir şeylerin üzerine konmaya alışıksınız köür makarna erzak yardımlarıyla geçinmektense kış günü ay yıldızlı bayrağıma sarılır soğukta onunla ısınırım !
hacı hoca cd leri yapanları aşmış kanaldır. zira bunu çok da hassas bi dönemde tilkilikle satmaktadır. hacı hocanın ne mal olduğu belli, adam cep telefonunu içinde kuran var diye satıyo. o kolpa, bu da zil zurna kolpa.
akp lilerinde kendi taraflı kanalları olan aa haberi izlemediğini gösterir.doğru bilgi kaynağı bulamadıklarından böyle hazin bir eyleme girişmek durumunda kalmaları beni ziyadesiyle güldürdü.Doğru halk tv taraflıdır direnişçileri desteklemektedirler iq su 70-90 olan herkes görebilir bunu.ama medya olarak şu an için doğru ve güncel haberleri verdikleri gerçeğini değiştirmez.bu olaylarla ilgisi var mı o bayrak reklamının bilmiyorum varsada canları sağ olsun. adamlar ekstra mesai ekstra efor sarf ettiler samimiyetlerine güveniyorum.
Çağrı Öztürk satsın, tam olsun.
rantla mantla alakası olmayan iştir. bizimkiler sağolsun bizim televizyonda açıkken bulunan 3-4 kanaldan ikisi ulusal tv ve halk tv. özel bir çaba göstermiyorum bu televizyonları izlemeye ancak izlersem de gerek bayrak satışı, gerek nutuk satışı, gerek sticker satışı daima oluyor. yani yeni bir şey değil bu, o yüzden bokunda boncuk bulmuş gibi sevinmenin alemi yok.
"ne var dini kanallarda satıyor" diyerek saçma şekilde savunulan kanaldır. sol görüşlü izleyiciyi çeker çekmez uyduruk bi seti hazırlayıp faydalanmaya çalışmışlardır. dini kanallar varoluşundan beri kendi izleyici kitlesine zikirmatik, eşarp vs. satar, satmak da zorundadır. işi budur, varoluş sebebi budur. bunu belli bir dönemde de yapmaz, sık sık yapar. hem ayrıca halk tv'yi bu kadar kutsallaştırmanın amacı nedir. hayır yani zor değil, bunlar fırsatçı deyin, çıkarcı deyin. atatürkçülükten çıkmazsınız yani. savunmak zorunda değilsiniz be abicim.
bugün bayrağını, yarın hepsini. (bkz: satıyorum satıyorum sattım)
gaz maskesi satsaydı daha karlı olurlardı dediğim kanalın türk bayrağı satışıdır.
yanlış yapmışlardır. bayrağın adını değiştirselerdi akp yandaşlarından daha fazla saygı görürlerdi.
sen 100 liraya sat, senden alalım.
60 tl çok ucuz bir fiyattır , ayıp etmiştir. 61 olsun. hiç olmassa para kazansın.
"ne kadar solcu, ne kadar sosyalist, ne kadar demokrat, ne kadar muhafazakar olursan ol sonuçta paranın esirisin arkadaş. ben de kapitalist dünya düzenine ayak uydurmak zorundayım" demeye getiren televizyon kanalıdır. en nihayetinde tek gelirinin reklam olduğu unutulmamalıdır.
firsatcinin onde gidenidir zaten olaylari en fazla ben veriyorum gibi bir algi yakalayinca 20 dakika eylem vermekte 20 dakika dogrudan satis yapmaktadir.
ek olarak bir de şapka koydular şimdi. huuu çılgın kampanya. tarihte bedavaya satmışlardı şimdi 59 tl yapmışlar. biraz olsun değerini arttırabildiysek ne mutlu bize.
Kanalın belli başlı gelir kaynağıdır. Yasaldır. Bağış niyetine alınabilir.
Yanlış hatırlamıyorsam bir keresinde bayrak filan reklamı yapılırken yanında Selda Bağcan cd si promosyon yapan kanal yada türevi.
arkadaş ayfon da ikibin lira. almak zorunda mısın. 100 liraya da telefon var o da sonuçta telefon. alan alır. ne boş beleş şeylere veriyorsun o parayı. alana Karışma bari.
rant peşinde olan tv'dir ; izliyoruz fakat almıyoruz.
3 paket makarnaya 1 torba kömüre vatan satan şakirtten iyidir.