1. 1.
    bundan sonra da akıllanması olanaksız kişidir.

entrylerinde sapık cinsel imalı hakaretler eksik olmaz.

ama uludağ yönetiminin de bir tarafında olmaz, o ayrı.
    zaten güvendiği o.
    4 -5 ... kilise sarapcisi
  2. 2.
    Şu bizim oto yıkamacıdır.
    Allah bunu böyle akıllanmaz yaratmış.
    7 -3 ... rakivebalik
  3. 3.
    Yanımda esamesi okunmayacak tiptir.

45 gün fake hesap acmaktan(diger hesap silik yedi) + 15 hakaretten + 30 sözlüğe saldiridan 3 ay araliksiz caylak oldum ben.

Edit: fake hesap dedigim de katmir in oglu nickli cidden ogluma miras bırakmayı düşündüğüm bir hesapti. Ama ne oldu. Neymis fake mis. La fake olsa icine katmir niye yazayım.

Sonra o hesap silik yedi bir iki ay sonra tekrar yazar yapip bir aktroll e verdiler.
    Simdiki nick ise (bkz: musambaci)
    Açın bakın.

Hakaret ve sozluge saldırı da o hesaba silik atılması yuzundendi.

Neyse, zall sen okuma bunları seni seviyorum. Mucuk.

Edit2: 3 gün olması gereken caylakligimi da 42 gün çektim geçen ay. Modlar tekrar aktiflestirmeyi unutmus. Bir yoldan halledildi.

Sözlükte 4 yıldır yazarım 3 yılı caylaklikla gecti anasini satayim.
    10 ... katmir
  4. 4.
    Entrylerinde sapık, cinsel imalar varmış ahahhhahah. Bunu diyen adama bak. içindeki pislikleri her gün sözlüğe kusmakla meşgul. Ne komik bir tipsin sen ya. Cidden.
    4 -2 ... ruhsal enfeksiyon
  5. 5.
    pişşttt, pişştt, bak bi.
    60 gün çaylak yiyip akıllanmayan tip
    2 -4 ... frktmz krds frktmz
  6. 6.
    bir tipleme.
    ahahahah.
    adamın kendisi kabul etmiş, sebebini yazıyor, minnak bebeler sırf nefretten bir şey geveliyor.

atatürk düşmanlarını söylemiyorum bile, onlara zaten dahilsin de; ensest, sapık yazarlara da gram laf edemezsin değil mi? mizah içerikli türban yazıldı mı zoruna gider ama.

az tutarlı ol tutarlı.
    1 -3 ... kilise sarapcisi
  7. 7.
    arkadaşlar, lincinizi bölüyorum ama ben bu ipneyi, çeteleşip provokatif başlıkları art arda uplayarak alt alta entry giren ve sözlüğü skip atan nickleri malum incici ergen tayfaya 10 kere tercih ederim.
    hiç değilse bu adam tek cümlelik ( bir gerçektir/ doğru bir tanımdır / bir realitedir / akılları kurcalayan bir durumdur ) gibi sikko tanımlarla orospu cocugu turnusolu başlıkları uplayıp ortalığın a.ına koymuyor.
    7 ... totonok folmondoko boton gomo
  8. 8.
    ooo oto yikamaci yine duzgun bi araba denk getirmis poz veriyo.
    1 ... nobody s
  9. 9.
    akepe döneminde yaşanması beni hiç şaşırtmadı. ayrıca, akıl şey değil ki insana sokasın *
    2 ... bedreddin
  10. 10.
    (bkz: seveceksiniz ulan)

açık sözlülüğünden, olanı olup bittiği gibi kelimelere döken tito biraderime de teşekkürler ayrıca.

arada hatalarım tabi ki oluyor. ve onlar sadece bir kaç troll ile alakalı. burada yazdığım , kendimce espiri olduğunu düşündüğüm hayal ürünü insanlar gibi olduğunuzu düşünmüyorum arkadaşlar. gayet samimiyim bu konuda.

saygılar.
    1 ... frktmz krds frktmz