1. 1.
    Çok güzel oyun oynanıyormuş. Tavsiye ederim. Çocuğa aldım iki tane. Ne olur ne olmaz bi daha bulamam belki diye.

https://www.hepsiburada.c...ilgisayar-p-HBV000009AS74
    3 ... mahmut sezar
  2. 2.
    64 gb ram ne lan ahahah, o kadar paraya 64 gb ram.
    5 -1 ... josef mengele
  3. 3.
    Bu muydu bilmiyorum ama meblağ aşağı yukarı aynı bir bilgisayarı kocası ortak hesaptan aldı diye boşanan bir kadın biliyorum. Aman dikkat ocağınıza incir ağacı dikmeyin.
    ... sallinger
  4. 4.
    Gta 5 kaldırır mı ?
    5 ... fyabse
  5. 5.
    Cok güzel bir bebek.allahim sen bize de nasip et. O ekran kartı ile o ram ile ne renderlar alınır.
    1 ... irradiance
  6. 6.
    Bi 80 daha katsan burada ev alınıyor o paraya. Alan var mıdır gerçekten? Kafayı mı yedi bu millet.
    1 -1 ... hamile taklidi yapan panda
  7. 7.
    Lan şu 'gamer' denilen kitle kadar sığır, boş beleş insan yok. Saçmasapan online oyunları oynayan adama zaten saygı duymam, gözümde biter o an da bir de böyle pahalı bilgisayarlar alıyorsa sırf oyun için, o zaman yani benim bulunduğum sokaktan bile geçmesin bu gerizekalılar. O da oyundan vakit bulup biraz sosyal olmaya karar verirlerse ahaha.
    2 -3 ... calcio
  8. 8.
    insan gerçekten hayret ediyor.
    2 ... kazangap
  9. 9.
    aynı paraya masaüstü versiyonunun aynı ekran kartını ve 128 gb'lik ram dizerim.

bu işlerden oldukça iyi anlarım.
    ... soren
  10. 10.
    Fiyatının %90ını dolarve türkiye vergilendirme sistemine borçlu olan laptop.
    1 ... yok herif