bugün

türkiye saati ile 18:00 başlayacak olan karşılaşmadır. liverpool beklenilen 11 ile çıkarsa , sahada chelsea falan kalmayacaktır.
(bkz: You ll never walk alone)
fernando torres'in ne yapcağı heyecanla beklenen maçtır.
(bkz: liverpool ülkü ocakları)
zor maç; ama maviler alır.
liverpoolumuzu desteklediğimiz maçtır. bastırın koçlar.
(bkz: you ll never walk alone)
Üst olur mu acep diye düşündüren maçtır.
ekstra bişey olmazsa *üst olmaz *dediğim maçtır.liverpool'umuza başarılar dilemekle beraber muhtemel 11'leride vermek isterim:

chelsea: cech, ivanovic, luiz, terry, cole, lampard, essien, kalou, anelka, drogba, torres.
liverpool: reina, kelly, skrtel, agger, johnson, rodriguez, lucas, gerrard, meireles, kuyt, suarez.
liverpool lu oyuncuların fernando torres e nazire yaparcasına kazanacakları maçtır.
chelseamizin kazanacağı maçtır.

(bkz: go blues)

edit: liverpoollular gerçeklerden rahatsız.
edit 2: tamam lan mutlu musunuz chelsea'nin kazanmayacağı maçtır dedim *
liverpool'un kazanmasını dilediğimiz, lakin gerçekçi olmak gerekirse galibiyete chelsea'nin daha yakın olduğu prömiyer lig maçı.
Torres'in ilk golü atacağını düşünüyorum,maçtan beraberlik bekliyorum.
liverpool kaybetmez ama kazanabilir.
chelsea'ya yeni gelen fernando torres isimli oyuncuyu izleyeceğimiz maçtır. bakalım nasılmış.

not: hala izleyemediğimiz maçtır. internetten izleyen varsa haram,zehir zıkkım olsun sözlük.
chealsea'nin kazanacağı maçtır.
liverpool'un kazanacağı maçtır.
(bkz: dostluk kazansın)*
eğer biss uyumlu bir cihazınız varsa türksat üzerinden yayın yapan idman azerbaycan kanalından izleyebileceğiniz, ilk yarısı 0-0 biten maç...
fernando torres in ayakta duracak halinin olmadığı ve ilk yarı itibari ile resmen uyutan maçtır.Maxi Rodrigez in bom boş kaleye gol atamayıp üst direğe vurması ise evlere şenliktir.
manchester united taraftarı olarak beraberlik kokan karşılamadır.
69. dakika meireles liver:1-0 önde...
attık be attık . Liverpoolumuzun meireles 'in golüyle 1-0 öne geçtiği maçtır.*
torres are you player? *

edit:maç bitti 0-1 . bafiledik rusları*
0-1 biten maç...
andy carroll ve luis suarez in oynamasına rağmen , galip geldiğimiz karşılaşma.
(#10731380) boşa konuşmuyoruz hocam.
(bkz: nasıl koydu meireles kocaman)
güncel Önemli Başlıklar