bugün

bütçesi 14 lira olan bir erkeğin dikkate alacağı önerilerdir. evet, yanlış duymadınız. bütçem 14 lira. hediye almaya dolmuşla gidip gelirsem 10 liram kalacak. belediye otobüsüyle gidersem 11 liram kalacak. güzel tavsiyeler bekliyorum.
(bkz: gelinlik)
(bkz: 12 yıllık viski)
O paraya zor. Hesap numaranı ver.
Cağaloğlu'dan güzel bir plaket. hem 10 tl. bütçe, hem buna 6 yıl katlanan bir melek..
iddaa kuponu.

tutarsa adam gibi bir yemeğe götürür seni.

ulan zengin olsam sana bi tek taş alır yollardım. maksat çiftimiz sevinsin. dünyada bari birileri mutlu olsun. adaletini sikeyim dünya.
matruşka bebek al bak güzel ve değişiktir hacıyatmaz da olabilir. hediye tavsiyelirimi beğenirsen bana özelden ulaş ben senin için alayım 6 yıllık sevgili diyorsun ne de güzel diyorsun. Dediklerim öyle pahalı şeyler değil ucuz değişik şeyleri hep sevmişimdir ve güven ben bu konularda zevkli biriyimdir. tavsiyelerimden birini bile beğenirsen içine nasıl bir not atabileceğin konusunda öneri de veririm. sevgi ve saygıyla
6 yıllık diyosun, git birinden borç bul adam gibi bi şey al lan. ya da samimi ol param yok alamadım de, 6 yılda bu tarz zamazingolar artık aşılmış olur heralde.
o bütçeyle de gayet 2 bira alıp,deniz kıyısında oturularak romantik bir doğum günü geçirilebilir.