bugün

kız 6 sene beklemiş, e icraat gelmeyince bırakmış. *
(bkz: olur mu öyle şey)
--spoiler--
siz romeo olursunuz, o ferhat.
--spoiler--

hakikaten iyiymiş.
zor bir durumdur lakin adamlığınla ona ders vermelisin ki zamanla anlayacaktır değerini.
ergenlik önceside ve ortasında yaşanan ilişkilerde beklendik son. yasal uyarı; 18 yaşından küçüklere el verilmez.
"bari bi' dil ataydın." diye arkadaşlar arasında taşak konusu olur bunu yapan. *
sevgili değildir o.
--spoiler--
bu başlık tüm yalanına sokuyumcular için açılmıştır
--spoiler--
(bkz: kezban)
elini tutmak derken ben henüz tanıştığım birinin bile elini tutarken sen sevgilinin elini hem de 6 yıl boyunca tutmuyorsan ayrılmanız isabet olmuş derim.

Zira böyle sünepe biriyle evlenmek pek akıl karı değil.
erkek: notum.
kız tarafından ''gay lan bu '' intibası uyandırmaktır .
Çok yazık ve vahim bi durum. O kadar emek boşa gitmiş desene. Olmayan sevgiliden hiç farkı yoktur.
Kızın haberi var mıydı sevgili olduğunuzdan.
şimdiki kızların en fazla 6 haftada verdiğini düşünürsek erkek tarafında ciddi bir sorunun olduğuna işarettir.
insana fazlaca koyması gereken hadisedir.

Sen elini tutmazsın başkası kolunu kapar o kızın..
Belki de 6 yıl sürmesinin sebebidir. Aşkı, hasreti, beklemeyi bilmişlerdir. Diğer yonden bakacak olursak eksik kalmış bir birlikteliktir. Hep bir adım ilerisini isteyenler için ilişki yarim kalmıştır. Belki evlenince diye düşünülmüştür.
böyle bir sevgili belki de hiç olmamştır diye düşündürür.
Sevgili olduğunuzdan kızın haberi olmayabilir. kendi kendine gelin güvey olup yüzünü görmediği kıza tapulu malı gibi davrananlar var dünyada.
Hayallerde yaşıyor bazı ibneler.