bugün

Endonezya'da Pony ismi verilen bir orangutanın daha yavru olduğu sırada el konularak 6 yıl boyunca bir genelevde çalışmaya zorlandığı ortaya çıktı.
Pony'nın genelev sahipleri tarafından acımasızca istismar edildiği ve geneleve gelen müşterilerle 3 dolar (yaklaşık 15 TL) karşılığında birlikte olmaya zorlandığı ortaya çıkarıldı.

Annesinden koparıldığı sırada daha yavru olduğu tahmin edilen Pony'yi tutsak alan kişiler, zavallı orangutanın bir insana benzemesi adına iki günde bir vücudundaki bütün kılları tıraş ettiği, makyaj yapmaya ve parfüm sıkmaya zorladığı belirtildi.

Öte yandan Pony'ye geneleve gelen müşterilerin isteklerini uygulayabilmesi için nasıl ilişkiye gireceği yönünde ders verildiği de aktarıldı.

https://tr.sputniknews.co...onezya-orangutan-genelev/
allah affetsin güldüm.

çok üzüldüğüm orangutan.
insan olduğuma utandım lan. Ne yazayım. Ne şerefsiz bir varlığız!
Endonezya yerine başka bir ülke bekledim ama neyse. Orospu çocukları her yerde var.
Konuşabilseydi kim bilir neler derdi? Of... akşam akşam canım acıdı. darlandım.
Allah cezanizi verir umarim.
Yine nüfusunun %99 unun müslüman olduğu güzide bir ülke. Enteresan.
Türkiyede yaşandiğini sandiğim haber.
insanlar dünyanın başına gelmiş en büyük felakettir.

O orangutana şeytanı çiz desen, kesinlikle insan figürü çizerdi.

insanları tanıdıkça, hayvanları daha çok seviyorum.
maymundan ne istediniz vicdansızlar.
sinirlerim bozuldu amk.

şerefsizler ya. keşke orangutanla ilişkiye girenleri bulup bağlasak ve başka orangutanlara çaktırsak. yine de en hafif ceza bu olur.
Buzullar eriyor Kutup Ayılarını kurtaralım derken Endonezyalıların Orangutanları bataklığa sürüklemeleri. Bir hayvanın dünya üzerinde yaşadığı büyük trajedilerden, çok üzücü.

Ülke başkanı olsam Endonezyalılardan tek bir jiklet dahi almam, kurunun yanında yaşı da yakarım. Pislik g.tden bacaklılar.

Bazı zamanlar Fantom, Superman, Spiderman falan olmak istiyorum fakat burada joker olasım var; O çiftçi puştları duvarlara gerip 40 günde öldürürüm.
aklıma (bkz: yeni ahit) filmini getiren durumdur. Zannedersem kadınlarda orangutanlara karşı bir arzu var. filmde de karakterlerden birisi orangutanla ilişkiye giriyor onun erkeksi görünümünü istismar ediyordu. Ve kocasını terketmişti. karakteri canlandıran (bkz: Catherine Deneuve) olması lazım.

filmin trailerı: https://youtu.be/aOHzswBN0IQ
türkiye'de olsaydı para vermeden sikerlerdi.
Endonezya müslüman bir ülke olduğuna göre hayırlı bir müminin zavallı orangutanı nikahına alarak genelevden kurtarması gerekiyordu. Hem sevaptır.
şaşırmakta bile zorlanıyorum. nasıl bir dünyaya dönüştü bu yeryüzü.
güncel Önemli Başlıklar