bugün

-yenilesi,yutulası yaratıklardır.
-sağlam bir müzik zevki olan minik canlılardır.
-o kadar müziğin arasında rock müziği seçtikleri için kutlanası ufaklıklardır.
-bir de bu başlık konusu olan çocuklar,insanın kardeşiyse;bu 1 aile entryidir.
(bkz: ben alti yasimdan beri rock müzik dinliyorum lan)
edit : bence de doğru yolu en erken bulmuş çocuklardan biridir. sonuna kadar desteklenmelidir. **
dogru yolu bulmus cocuklardir.
doğru şartlar altında büyütülürse psikopat olma ihtimali az olan çocuklardır. "benim için n'apardın", "bana da lololo yaparsın artık" gibi saçma sapan şeyler dinlEyeceğine, daha mantıklı şeylere yönelmiş çocuklardır ayrıyetten.
öğrencilerimdir. her ne kadar başlarda zorla dinletiyo olsam da zamanla alışmışlar ve hatta sevmişlerdir. gerçi onlarda 24 saat kral tv izleyen o ebeveynler oldugu sürece bu zevklerini daha ne kadar sürdürebilecekler bilemiyorum.
(bkz: ağaç yaşken eğilir)
bir de 5 yaşında death metal dinleyen çocuklar vardır ki bir tanesi benim kuzenimdir. Kendisi ipod kulağımdayken kucağımda uyuklamaktadır, benden kulaklığı ister ve yarım saat dinler, sonra piller biter.
(#168066)*

o değil, biliyorsunuz ki Türk rock da yükselmekte ve her yerde yeni Türk rockçıların albümleri dönmektedir, artık rock müziğe ulaşmak daha kolay olduğundan bu veletlerin bu diyara erkenden dalmaları normal bi şeydir.* *
bunların metal dinleyeni vardır ki asıl şukela olanları onlardır.2 yaşındaki kuzenim bilimum iced earth ve dt şarkılarını ayrı sevmektedir.bu müzikler eşliğinde uyuduğuda olmuştur.
-ileride brian molko olacak cocuklardır.
manga'nın çıkması sonrasında var olan gruptakiler.
alır bağrıma basarım öyle veleti ben.hatta etrafımda böyle bi bebe yakalarsam direk death metal dinletirim ki mışıl mışıl uyusun da büyüsün.
muhtemel türk rock olarak:şebnem ferah,manga,çilekeş,duman
yabancı olarak:metallica,korn,system of a down,linkin park dinleyen çocuklardır.
kuzenimdir,evde annenin ya da babanın rock dinlemesine gerek yoktur çünkü mesela bu çocuk böyle bir durum olmadan bu müziği dinlemeye başlamıştır,üstüne üstlük gitar kursuna gitmek istemiş,gitmiş,bıkmamış,sebat göstermiş,konserlere bilem çıkmıştır. *
ağzı burnu patlatılası çocuklardır. petek dinçöz dinlemeyen, seray sever'le coşmayan, gökhan özen'in hayran kitlesini oluşturmayan çocuğa çocuk mu derim ben, kırarım o elektro gitarı kafasında. *
(bkz: hanım koş metallica rock olmuş)
Acilen hizmet vermek gereken çocuklardır. demek ki piyasada bu konuda bir boşluk vardır. Tiz çocuk şarkılarının rock düzenlemeleri yapılmalı, satışa sunulmalıdır.
Teoman, " daha dün annemizin kollarında yaşarken"i , " mini mini bir kuş donmuştu, ellerime konmuştu"yu ise mor ve ötesi söylemelidir.ama daha önemlisi deli grubu hemen "anaokulu; pipimi ye!" diye bir şarkı yapmalıdır.
türk sanat musikisi varken yaptıklarına anlam verilemeyen yavrucaklardır.
ne anlar çocuk rock müzikten, o çocuk evdekiler ne dinlerse onu dinler.
chop suey ancak bu kadar güzel özümsenebilir.

http://www.youtube.com/watch?v=9JjP9zULz3I
(bkz: rock baby) yirim. bir de bunların headbang yapan cinsleri vardır ki, iki katı yirim.
birde metal dinliyorlarsa, olay bitmiştir denilecek çocuklardır.
adam olacak çocuklardır...kendilerini kurtaracak,yaşatacak kadar kuvvetli büyüyecek çocuklardır...
16 yasinda hayatin bütün zevklerine varip intihar etme ihtimali yüksek olan cocuklardir. (ki rock müzigide severim).
ancak abisi falan metal müzik dinliyorsa olabilecek bir şeydir.
güncel Önemli Başlıklar