1. 1.
    Endonezya'da Pony ismi verilen bir orangutanın daha yavru olduğu sırada el konularak 6 yıl boyunca bir genelevde çalışmaya zorlandığı ortaya çıktı.
    Pony'nın genelev sahipleri tarafından acımasızca istismar edildiği ve geneleve gelen müşterilerle 3 dolar (yaklaşık 15 TL) karşılığında birlikte olmaya zorlandığı ortaya çıkarıldı.

Annesinden koparıldığı sırada daha yavru olduğu tahmin edilen Pony'yi tutsak alan kişiler, zavallı orangutanın bir insana benzemesi adına iki günde bir vücudundaki bütün kılları tıraş ettiği, makyaj yapmaya ve parfüm sıkmaya zorladığı belirtildi.

Öte yandan Pony'ye geneleve gelen müşterilerin isteklerini uygulayabilmesi için nasıl ilişkiye gireceği yönünde ders verildiği de aktarıldı.

https://tr.sputniknews.co...onezya-orangutan-genelev/
    3 -2 ... kara han
  2. 2.
    allah affetsin güldüm.

çok üzüldüğüm orangutan.
    3 -5 ... alevi olmak isteyen cocuk
  3. 3.
    insan olduğuma utandım lan. Ne yazayım. Ne şerefsiz bir varlığız!
    13 ... lesley mateas
  4. 4.
    Bu ne kadar igrenc bir seydir. Midem kalkti.
    7 ... demokratik kral
  5. 5.
    Endonezya yerine başka bir ülke bekledim ama neyse. Orospu çocukları her yerde var.
    2 ... gethere
  6. 6.
    insanların maymundan geldiğinin kanıtlarından biridir.

içim acıdı yemin ederim.

ya ne kadar çok insan görünümlü maymunla yaşıyormuşuz diye düşündüm.

lan ne tür bir özgüvensiz varlıksınız siz ? hayvanlar bile kendilerine güveniyor lan.

bu kadar mı iletişim ve karşı cinsten uzaksınız ?

zor değil iki kelimeyi bir araya getirseniz zaten bir sevgiliniz olur.

te allahım ya.
    ... bilgisayarcicocuk 2
  7. 7.
    Konuşabilseydi kim bilir neler derdi? Of... akşam akşam canım acıdı. darlandım.
    4 ... lesley mateas
  8. 8.
    her böyle haberde diyorum ki bitti artık insanoğlu daha da çirkinleşip iğrençleşemez.
    ama sanırım sınırımız yok pislik konusunda..
    2 ... arasirabazen
  9. 9.
    Allah cezanizi verir umarim.
    1 ... otisabim
  10. 10.
    Yine nüfusunun %99 unun müslüman olduğu güzide bir ülke. Enteresan.
    4 -5 ... kurtcebe noyan