1. 1.
  Son dakika haberine göre, içişleri Bakanlığı genelgesine göre, hafta sonu 15 ilde sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak. Kısıtlamanın olduğu 6 Haziran Cumartesi günü market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçiler 10.00-17.00 saatleri arasında faaliyet gösterebilecek. Sokağa çıkma kısıtlaması öncesinde cuma günü market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçiler saat 23.00'a kadar faaliyetlerine devam edebilecek.Kısıtlama günlerinde ekmek üretilen fırın ve unlu mamul ruhsatlı iş yerleri ile ekmek satılan bayiler, tatlı üretilen, satılan iş yerleri açık olacak.

  Hafta sonu sokağa çıkma yasağı 15 ilde uygulanacak. Ankara, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, istanbul, izmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Sakarya, Samsun, Van ve Zonguldak illerinde hafta sonu sokağa çıkmak yasak olacak.

  https://www.milliyet.com....-yasagi-olacak-mi-6226720
  6 -3 ... traveler of secret moments
 2. 2.
  Eeeh sikerler ama.
  Bu şimdi mi ilan edilir aq.
  7 -1 ... federal almanya
 3. 3.
  Hafta içi virüs bulaşmıyor bilmiyor musunuz.
  15 -1 ... katzee
 4. 4.
  Çocuk oyuncağına çevirdiler iyice.
  5 -1 ... klasik forvet
 5. 5.
  Ama yok dendi bize. Demedi mi sağlık bakanı haftasonu yok diye. Bu nasıl normalleşme? Haftasonu sokağa çıkma yasağı pazartesi işe git.
  5 -2 ... ben buraya icimi dokucem
 6. 6.
  Abi bitmemiş miydi bu yasak işi yahu. Yemin ediyorum bıktım şu istanbuldan. istanbul'un neredeyse yarısı boşaldı, herkes bir tarafa gitti. Kalanlar neden ev hapsinde anlamıyorum!
  -1 ... ahmet beyin ceketi
 7. 7.
  Doğum günümü yasak yapmışlar, ben nasıl 3 tane rus eskort hediye edeceğim kendime?

  Bu doğum günüm boş gececek allah kahretsin.
  1 -5 ... yakuza ibrahim
 8. 8.
  ıyykkk aq gene yarın kasap bakkal market onlerı ekmek kuyruguna doncek sonrasında 2 gun evde camdan kedılerı ızle harbı ayar oldum ama bı yandanda ıyı oluyor dıyorum bugun baktım ıstanbulda sole bı butun cafeler agzına kadar dolmus kımse maske takmıyor sosyal mesafe uyan hıc yok bu vırus tamamen bıtmedı arkadaşlar sadece azaldı aramızdakı ınsanlarda hala bu vırus var sana bana bulastında gene yayılcak ama bı yandada cok sıkıldım aq evde.
  2 -1 ... micheal
 9. 9.
  Anasını avradını sikeyim artık. ciddi ciddi oyuncak ettiler. işimiz gücümüz var hafta sonuna planımız var nedir bu ya.
  4 -1 ... serkangok
 10. 10.
  Anasının amı artık yeter bu virüs muhabbeti boku cıktı ölen ölsün kalan sağlar bizimdir.
  1 -2 ... aylakveteriner