bugün

yenersek daha zorlu rakiplerin bizi bekleyeceği maçtır.
finale kadar çıkmamamız için hiçbir sebep yok...
Portakalı soyacağız uefa mafianin g*tüne sokacağız.
malen adında formu yükselen dortmund oyuncusuna dikkat edilmesi gereken maç.
yalan söylemeyeceğim, hollanda bir dönemin coşan hollandası değil ama hala önemli yeteneklere ve lider oyunculara sahipler. bizim kaosa yatkın ve planı olmayan, hırsa dayanan anlayışımız düşünülünce bayağı zor geçebileceği söylenebilir.
Gol atarsak bütün takımın bozkurt işareti yapması gereken maçtır. Yapmazlarsa ben onların ta...
Gol atarsan bütün takım Bozkurt yapsa herkes ceza alır. Turu geçsen tarihinin en önemli maçına yedeklerle mi çıkacaksın güzel kardeşim ?
Bence merih her şeye rağmen ilk 11'de başlamalı. Hatta hakem maçı başlatmazsa da hakem dahil dövmek lazım. iyice süt çocuğu olduk aq o yasak bu yasak. Sikerim yasağı.
netten izleyeceğim. turknet var. bunlara fark atmak şart oldu.
Çok zor bi maç. Ama buraya kadar geldiysen kolay rakip bekleyemezsin. Elensek bile biz sizden razıyız, her türlü başarılı bir turnuva geçirdiniz, Yarı finale kalma mücadelesi veriyorsunuz.
inşallah turu geçer ve adımızı yarı finale yazdırırız.
galip geldiğimiz takdirde isviçre - ingiltere maçının galibiyle oynayacağımız maç. bu kadar plansız ve büyük hırsla oynayıp buralara geldik. birkaç futbolcunun - ferdi, barış, kaan, mertler - çabaları da çok etkili oldu. tek yapılması gereken 4-6-0' ı barış' ın sağda olacağı bir 4-5-1 ile değiştirmekken umarım yine aynı dizilişle çıkmayız. rakip de eski günlerini arasa da yine de bir ekol ve yetenek takımı... bakalım.
Bilendik. Hem millet olarak hem milli oyuncular olarak çok pis bilendik. Uefa’nın merih demiral hakkındaki skandal kararı, depay denen götoş’un “cumartesi görüşürüz” atarı derken bu çocuklar bir bacağını o sahada bırakır ama oyunu bırakmaz diye düşünüyorum.

Bu klasmanda, bu aşamada favori takım yoktur. Çok zor maç kabul, ama benim gönlüm yine galibiyetten yana.

Vurduğunuz gol olsun, topla beraber uefa’yı da sokun kaleye.
4 5 1 ne lan geri zekalı mısın sen.

3 6 1 oynaması lazım takımın ikili stoperle çık ilk yarı 3 0 olur.
2-0 biter.
Bu maça çıkılmaması gerekir. Turnuvadan çekilmesi lazım milli takımın. Ahlaksızca ithamlarla bir oyuncuyu maçtan men eden federasyonun turnuvasında hala maça çıkmak Türk milletine saygısızlıktır.
Sosyal medyada ne videolar ne görseller hazırlanmış şaştım kaldım. Daha bu çeyrek final, finale kalsak dünyayı fethetmiş gibi hissedeceğiz sanırım milletçe. Göçmenler, göçenler derken Ne çok ihtiyacımız varmış bir olduğumuzu tekrardan hissetmeye. Şu kurt sevincini yapan arkadaşı da kutluyorum. Final kazanmışız gibi sevindirdi, türk olmakla gururlandırdı hepimizi, helal olsun.
'kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan, hiçbir şeyden korkmaz' gibi ilginç bir laf var.

kaybedecek neyimiz var? hiçbir şey.

hollanda'nın yarı final görememesi demek, hayal kırıklığı demek.

2008'i hatırlatıyor her şey.

turu geçeceğiz.

zor olacak, ama geçeceğiz.
Herkes yeneriz diyor ama Hollanda zor bir rakip. Malen, Van dijk falan var.
alalım inşallah bu maçı.
3-0 olsun bizim olsun...
umarım merih yok diye bizimkiler daha azimli oynarlar.
Şuraya, kocaman, bir kalp bırakıyorum.
Şu olumsuz şeyler yazanları dövesim geliyor he. Biraz olumlama arkadaşlar biraz motivasyon biraz duygu biraz heyecan ya.
inşallah alacağız.
Ben 2-1 diyorumhehe.
Babaannem de bizde seri okur üfler. inşallah alırız inşallah.
Turkiye kazansın. Gerisi hiç umurumda değil! Gidip gelip gol atalım inşallah! Kenan yıldız ve arda güler kardeşlerim yardırın bu akşam!
Semih kilicsoy umarım oynar.
büyük bi keyifle oturuyon açıyon maçı zirvedesin, kameralar tayyibi gösteriyor. kafayı yersin.
güncel Önemli Başlıklar