bugün

Brezilya'nın, götü kalkan ve bir iki galibiyetle havalara girip kendini büyük takım zanneden çömez Belçika'ya boruyu döşeyeceği maç. Haddini bil Belçika.

Edit: ulan brezilya. Tek kale oynadılar ama bi türlü yakalayamadılar.
brezilya alır sabaha kadarda samba yaparlar.
Brezilya 7-1 lik almanya faciasının bir benzerini yaşayabilir.
Belçika'yı küçümsememek lazım en az Brezilya kadar sağlam bir takım. %60 Brezilya, %40 Belçika diyorum. Belçika kazanırsa şaşırmam.
Bol gollü olacak maç.
mac gibi mac olacagini umarak bekledigim musabaka.
herhangi birini tutmuyorum, sadece futbol olsun yeter. evet.
Belcika'nin bilezik gibi gecirecegi mactir.

Neymar go home ezik çingen.
Çingene kılıklı takımın bir avrupa ekolü karşısında yok oluşunu izleyeceğiz.
Güzel ve kaliteli bir maç olacak gibime geliyor. Brezilyaya antipati Belçikaya sempati duyan biri olarak söylemeliyim ki Belçika 3-2 alacak sanki. Hollandanın yıllardır başaramadığı kupayı yanı başındaki ülke olarak alırsa kimse şaşırmasın.
Brezilya nın belçika nın içinden geçeceği maçtır.
Yemişleri hazırladık bekliyoruz.Fransa Uruguay pek zevkli değildi.Brezilya tecrübesiyle Belçikayı evine gönderir.
avrupanın muteşem bir jenerasyonuna sahip olan takımı belçika ile güney amerika'nın ve dünya kupası'nın abisi brezilya oynuyor.belçika kadro kalitesine göre istedikleri başarılara ulaşmış değil bu dünya kupasında da yarı final görmeden elenirlerse onlardan umut kesilebilir.brezilya ise son yıllardaki en iyi kadrosu ile geldi rusya'ya umarım güzel ve gollü maç olur.
neymar'ın meksika maçında yaptığı çirkeflikten sonra belçika'yı desteklediğim maçtır.

forza belçika !
Brezilyamızın Belçika’yı evine yollayacağı maçtır.

Edit: Belçika’nın Brezilyamızı evine yolladığı maç oldu.
Belçika koydu 1-0 evet.
brezilya'nın 7 olmasa da 5 yiyecek gibi durduğu maç. öyle bir havası var maçın açık ve net.
Dunya kupasi bitiyor nihayet bi mac izleyebiliyoruz be.

Bu maca kadar kendimi sifreli cine5 izliyor gibi hissediyordum. Sanki yilbasi oldu sifre cozuldu. Sanki digiturkten aranip yetiskin paketi hediye almis gibiyim

Derken gol oldu cumleyi toparlayamadim. Vay amk.
Konya büyüklüğünde Kıçı kırık belçika'nın bu seviyelere gelmesi, bizim ne kadar aciz bir ülke olduğumuzu gösterir, buna yanalım biz.
Talisca olsa yazmıştı uzaktan bir tane.. tite istifa.
Aha 2-0 oldu...
Brezilya elden gideyeaaahh...
herkes belçikayı kötülüyordu ama ben şu ana kadarki en çok zevk aldığım oyunu sergileyen bir takım görüyorum. helal olsun.
Nerede o eski brezilya dedirten maç. Belçika biraz bastırsa fark atacak.
Belçika bey ne yapıyorsunuz?

Sambacıların hazin sonunu gördüğümüz maçtır.
46'da FiRMiNO iLE BAŞLAMAZSA MAÇA, TELEViZYONU KAPATIP 3. KATTAN AŞAĞIYA ATLAYACAĞIM.

YAŞAMAMIN BiR ANLAMI KALMIYOR.
Kevin de fucking bruyne döktürdü. Hala etkisindeyim. Alacağız kupayı alacağız!
güncel Önemli Başlıklar