bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    populasyonda rastlanma oranı çok düşük adamdır.Bugun babaannelerimiz bile 2 senede bir cep telefonunu değiştirir durumdadır.

Amma velakin vardır böyleleri, nerden mi biliyorum?
    (bkz: s35)
    2 -1 ... abi bana yerversene
  2. ?.
    3310 un büyüsüne kapılmış insandır. değiştirilir mi lan o telefon.

(bkz: lan mi canin sagolsun)
    4 ... exelance
  3. ?.
    cep telefonunun amaç değil araç olduğunun farkında olan adamdır.
    3 ... carmadon
  4. ?.
    alnından öpülmesi gereken insandır . o kadar reklamlardan, falandan filandan, çevreden hiç etkilenmemiş demektir. tebrik ederim kendisini.
    3 ... deadsurvivor
  5. 1.
    telefonunu kaybetmemiş, çaldırmamış, bozmamış adamdır/kadındır. e haliyle 6 seneyi bulmuştur.
    (bkz: beni tarif eden başlıklar)
    1 ... tirnak icinde
  6. 2.
    bu durumdakı bir insanın bir kaç level atlamış hali o telefonu yıllarca kullanıp bir de kardeşine devretmesi durumudur. *
    ... chatlak
  7. 3.
    ilk telefonum çalınmamış olsaydı kesinlikle bu adamlardan biri olacaktım. zaten o telefonda kargoyla adresime gönderilen bir hediye olduğu için kabul etmek durumunda kalmıştım.
    ... birdy
  8. 4.
    Telefonla arasında artık duygusal bağ oluşmuştur. ilk postasını onun vasıtasıyla yemiştir, kız arkadaşıyla ilk resmi çekerken elinde o telefon vardır, doğumları ölümleri hep onun sayesinde haber almıştır. Hele bir de telefon bir kaç kez +2 katlardan düşüpte hala çalışıyorsa asla bırakılmaz.

Yanına yeni bir telefon alınır sim kart ona takılır, emektar'a da baska operatörden bir hat takıalrak kullanılmaya devam edilir.

O yanınızda bir arkadaş, bir yoldaş olmuştur artık ****
    1 ... endrin
  9. 5.
    parası az olan insandır. olsa niye güzelini almasın kendine, salak değil ya. cebinde iki tane cep telefonu taşıyanlar, durumu olmayıpta 6 senedir aynı cebi kullananların halinden ne anlar. *
    1 -1 ... mendoza
  10. 6.
    6 sene içerisinde telefonunun birçok özelliğini kaybetmesini acıyla gözlemleyen adamdır. kendimden örnek vermek gerekirse;

başlarda titreşimi çalışmamaya başladı. bir gelip bir gidiyordu. ardından o titreşimleri bile özledim. titreşimler yoktu artık. sessize aldığımda arka işik uyarısı ile gelen aramalardan haberdar olmaya çalışıyordum o da terk etti beni. şimdi genelde de çalmamaya başlayan telefonum gözümün önünde eriyip gidiyor. lütfen sözlük ahalisi bana yardım edin. devlet bana yardım etsin. artık dayanamıyorum...*
    2 ... biko