bugün

Bir alkolik olarak 3.5 saatlik uyku ile 15 saat ayakta kalabiliyorum. Sonra en az 1.5 saat daha uyumazsam en az 15 saat uyumam gerekiyor.
Dolayısıyla bayıltır.
Aylar olan durumdur. Yorgunluğu artık hissedilmeye başladım.
sorun değildir dinç hissederim.
En az 7 saat beni ayakta tutar. 8 idealdir.
Bir veya birkaç günlüğüne sıkıntı yaratmasa da uzun vadede kronik yorgunluk ve dikkat dağınıklığına sebep olabilen durumdur.
4 buçuk saat uykunun yanında lüks kalır, dinlenirsiniz.
Benim için epeyce lüks. 4 saat zor uyuyorum.
sabah ahenksle dans etmemize yeterli bir uyku.

baris bey yine ahenksle dans ediyorsunuz.
adam olana çok bile.
Lükstür.
kimine göre az, kimine göre çok uyumaktır.

herhangi bir sağlık sorunu olmayan insan için ideal uyku saatidir. herkesin söylediği gibi 8 saat uyku uyumak doğru değildir. burun tıkanıklığı, geniz eti ya da uykuyu sürekli bölecek bir sağlık sorununuz yoksa 8 saat uyumayın, bedeninizin daha dinç kaldığını göreceksiniz.

bu saydıklarımıza ekstra durumlar dahil değil elbette, 20 saatlik bir yoldan geliyor ve araç kullanıyorsanız, dinlendiğinizi hissedene kadar uyumalısınız.
yetmezse daha çok uyuyun.
başarabilen kişilerin bir formülü varsa mesajlarını bekliyorum.
en temizidir. gece 11'de yatıp sabah 5'te kalkıp o soğuk havayı hissetmek kadar rahatlatan bir durum görmedim.
Son üç dört aydır 3 4 saat uyuyorum. Nadiren 6 saati geçiyor. Ben artık derin bir uykuya dalmak istiyorum.
idealdir. yeter fazlasi hamallastirir .
üzerinde iş, randevu, veya herhangi bir üzüntü stresi yoksa ve kalktığında ufakta olsa bir şeyi merak ediyorsan mesela bugün sahil nasıl gibi. gayette yetiyor.
tabi öğlen uykun geliyor ki o da güzel bişeymiş.
Aslında idealdir ama bir dizi alışma süreci gerektirir. Şak diye ben altı saat uyuyacağım derseniz bir kaç gün sersem sersem gezmeniz normal olacaktır.
Lisedeyken uyuma rutinim.
Hatta bazen 1-2 saat uykuyla tüm günümü geçirdiğimi hatırlıyorum.
Şimdi 6 saat uykuya dayanamıyorum çok az geliyor.
insanı çokta uykusuz bırakmayan durum. hafif bi sersemlik yaratsada alışınca geçer.