bugün

notlarını düzeltmek ve finallere iyi hazırlanmak isteyen öğrenci aktivitesi.
tanrı düşmanımın başına vermesin.
ölüme neden olabilir. *
götte kıl dönmesi olur.
bilgi zehirlenmesinden hık diye gitmeye neden olabilir. *
bursunu kaybetmek varsa ucunda gerekirse 12 saat bile çalışılır, bazende sıkıştığın için adrenalin patlamasından zaten bir kaç ay belki yılda ögreneceğini o 6 saatte öğrenirsin yaparsın bunu mecbursun çünkü.
götü tutuşan öğrenci profili.
çalıştığından bi bok anlamamakla sonuçlanacak eylem.
(bkz: imkansızı başarmak)
kafanın ambele olmasıyla sonuçlanabilecek eylemdir. sanmıyorum ki biri bunu yapmış olsun. 6 saatte insanın çişi gelir bi kere.
bazen yine götü kurtarmaya yetmeyen durum. kafanın sikildiğine mi yanarsın, aldığın düşük nota mı yanarsın, kurtarma sınavı için bir daha her şeyi baştan çalışacağına mı yanarsın, seç beğen al işte.
--spoiler--
11 saat çalışıldığı görülmüştür.
--spoiler--

heey, sakin tamam.

detayları aktarıyorum:

sabah 11.00'deki sınavın kaçırılması;

- sınava 40 dakika kala 5 dakika gözümü dinlendireyim yalanıyla uzanılır.
- akşam 6 da uyanıldığında geride ne final vardır, ne de beklenilen tablo.

(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)

not: bu olay tamamıyla gerçektir. bu acınası hale düşen kişi çok sevdiğim bir arkadaşım olmakla beraber bu entariyi gördükten sonra bana çok nitelikli küfürler de edecektir. orası onu ilgilendirir. bu arada sahi düşünsene lan, 11 saat çalışıyorsun her boku öğreniyorsun. sonra 40 dakika kala yok arkadaş ben aa istemiyorum bana ff verin diyorsun. adama salak derler lan. *
(bkz: sandalyeyle bütünleşmek)
sınavdan bir gün önce sürekli olarak tekrarlanan kısır döngüdür.
çocukken ilkokul bitsin çalışmayacağım dememe rağmen, lisede de devam ettiğim, ve hala üniversitede de yapmaya devam ettiğim eylem.
her gün 6 saat ders anlatan hocanın yaptığından daha az yorucu olandır.
tirübünlere oynamaktır. Anneye babaya yaranmak, başkalarına ben 6 saat çalıştım demek. Çoğu zaman verimli değildir. öyle ki vücut da dinlenmek ister.
(bkz: kpss de 90 puan almak için yapılması gerekenler)
(bkz: yetmez ama evet)
götündeki sandalyeyi ameliyatla aldırmak zorunda kalacak olan insan eylemi..

yapmayın böyle şeyler. evet.
gerçekten 6 saat aralıksız çalışmadan bahsedilirse, verimsiz çalışma yöntemidir.
allah düşmanımın başına versindir. evet versindir. oh olsun.
yumurta kapıya dayandığında yani sınav günü yalaştığın da yapılacak tek çözümdür.
genelde ben de sınav dan bir akşam önce kitabı hatim ederim ve 60 alır geçerim ama neden düşük aldığımı bir türlü çözemiyorum.
(bkz: sandalyede tersten sıçmak)
halüsinasyon görmeye başlanır.
not: evet bana olmuştu. Sabahın 5'inde kafası sargılı bir adamı balkona tırmanırken gördüm.