bugün

saat 19:00'da başlayacak olan fortis türkiye kupası mücadelesidir. soğuk bir havada geçmesi muhtemel olan maçın zevksiz olacağını düşünmekteyim ayrıca.
kayserisporumuzun lig maçında olduğu gibi fb ye bir ayar daha çekeceği karşılaşma. mehmet topuz ve gökhan ünal birer tane atar, ragıpda süpriz yapabilir diyorum.
maç spikerinin bu lafi beni yarmı$tır.
- kayseri'de buzda dans ba$lıyor!
radyodan dinlediğim kadarıyla eğer spiker abartmıyorsa, kaleci volkan'ın ilk yarıda mutlak 6 gol pozisyonu kurtardığı maç. *
fenerbahçe yönetiminin kararıyla yedek takımın sahaya çıktığı maç. *
0-0 bitmiş maçtır.
Kayserispor'dan Ali Turan, Cesar Toledo, Koray'ın sarı kart gördüğü mücadeledir.
yarım saat devre arasının olduğu maç.hakemde futbolcularda sahaya zoraki çıktı sanki.
fenerbahçenin kalecisi volkan sayesinde berabere kalmayı başardığı maç. sahada futbol adına ne varsa hepsini kayserispor yaptı. bir golüde tartışmalı bir ofsayt gerekçesi ile sayılmadı. avrupa fatihi(!) fenerbahçenin sadece 1 tane gollük pozisyonu mevcut. ama fenerde gelişme var son lig maçında yenilmişlerdi kayserispora bunda berabere kaldırlar saraçoğlunda belki yenerler. azimle işeyen duvarı deliyor biliyorsunuz.
fenerbahcenin rakipten çok soğuk havayla mücadele ettiği karşılaşma olmuştur. hava o kadar soğuktuki yardımcı hakem * bile sapıtıp, pancar gibi bir suratla sürekli sahanın içine girerek oyunu takip etmiştir.zaten 20 derecelik antalya dan -15 derecelik kayseriye gelen fenerbahceden üst düzey bir futbol beklemek anlamsız olurdu.
kayserispor'un soğuk falan dinlemeden çatır çatır futbol oynadığı, 7 gollük pozisyon bulduğu karşılaşma. üstelik sizi temin ederim ki kayserisporlu oyuncuların bir yerindede alttan ısıtma yok.ha birde kayseri kuzey kutbu istanbul da havai değil. mahkum, ezik futboluna kılıf uydurulmamalı.
hangi futbolcunun yüzüne bakılsa, sahaya ne kadar isteksiz çıktığı belli olan maç. koskoca bir lig ve avrupa macerasının sonrasında, bu kadar kısa bir süre içerisinde tatil yapan futbolcuyu maça getirirsen böyle olur. futbolu seven gönüller hangi kupa maçından zevk aldı, sormak lazım.
yine de oyun disiplininden kopmayan ve çok sayıda net fırsat yakalayan kayserispor' u tebrik etmek gerekli.
denk mücadele edilen karşılaşma.
iki tarafın da net pozisyonu yoktur. birkaç şut çekilmiştir o kadar.
roberto carlos'un frikiklerini de pozisyondan sayarsak vardır bizim de 5-6 tane gol pozisyonumuz. değerlendirilemeyecek maçtır oynanmasa daha iyi olurdu şüphesiz.
Tek derdi Fenerbahçe ile uğraşmak olan eziklerin entry yağdırdığı maç. *
Hayır tut ki Kayserispor maçı kazandı, ne olacak? Fenerbahçe takımı dağılacak mı bu maçı kaybettiği için veya sen kına mı yakacaksın? Avrupa maçları ile bu tür maçlar çok farklı oynanır, ikisini aynı kefeye koyabilmek de büyük yetenek olsa gerek. Futbol oyundur, takım bir gün ezik olur, başka bir gün durum değişir ama insanın herhangi bir konudaki ezikliğinin değişmesi mümkün değildir. Anlayana geçmiş olsundur!