1. 1.
  en sonda söyleyeceklerimi en baştan söyleyeyim. umarım böyle birşey olmaz, umarım ben yanılıyorumdur ve tüm bunlar kafamda oluşturduğum hayal mahsülü komplo teorileridir.

  neden 6 nisan? ( 6 nisan 2019 thy'nin yeni havalimanına taşınması)

  şimdi tarih konusunda yanılabilirim fakat sürecin çok yakın olduğunu düşünüyorum. halkın sonuçlar karşısında ne kadar sürede öfke ile dolacaklarını ve önümüzdeki günlerde tarafların neler yapacaklarını kestiremiyorum ama yolun sonu çok net gözüküyor. hedef türk baharı.

  peki bunları neden yazıyorum? burada Uludağsözlük'te aklı başında, ülkesini seven insanların bu büyük oyunu göreceğine inanıyorum. 2013'ten beri ne oyunlar gördü bu millet ve bizi ayıramadınız, inşallah şimdi de oyunlarını bir olarak bozacağız. önceden yazıyorum ki görünen köy kılavuz istemez fakat şundan eminim ki olan ilk sokağa çıkan ayrılıkçılara olacak ve halkı sokağa çekmek için her yolu deneyecekler.

  öncelikle bu halk ayaklanmasını kimin planladığını en baştan söylemek gerekirse tabii ki 2013 yılından beri hiç durmadan güzel ülkemizde karışıklık çıkması için her yolu deneyen abd-fetö'dür. istedikleri heryerde arap baharı gerçekleştiren bu tehlikeli oluşum, ülkemiz için uygun gördüğü 15 temmuz darbe girişiminden başka bir diğer zamanlama da seçimin hemen ertesiymiş.

  ayrıca bu saatten sonra şu anda yazacaklarım için aktroll demeniz, yazdıklarımı okumadan küfürler savurmanız hiç mi hiç önemli değil dilediğiniz kadar küfredebilirsiniz, yeterki ülkemiz iyi olsun, umarım ben yanılıyorumdur.

  yazının girişi bile uzun olduğuna göre çok uzun bir yazı olacak gibi duruyor. ülkesini seven güzel insanlar lütfen birkaç dakika fazla zaman ayırarak söylediklerime kulak vermeniz. yoksa güzel günler göreceğiz derken çok çok daha karanlığa itildiğimizin farkında olalım.

  şu anda gündemde olan ve tamamen fetö'den çıktığı belli olan pelikan terör örgütü gibi söylemler muhaliflerin aklına, diline verildi bile. şimdiden düşmanlarını etiketlemeye başladılar ve bu söylemler ile baharın gelmesini hızlandırmak istiyorlar. şu anda yaşadığımız tüm bu sürecin tamamen planlandığını görmemek için kör olmak lazım.

  anahtar kelime "bahar" kelimesidir. neden böyle düşündüğümü sorarsanız aşağıdaki linkleri incelemenizi ısrarla tavsiye ederim. ayrıca arap baharı cümlesi de boşuna değildi.
  https://odatv.com/…-sozu-bos-degil--2003171200.html
  https://odatv.com/…-serbest-kalacak-0903171200.html

  oda tv'de bunun gibi alakalı diğer başlıkları da inceleyebilirsiniz.

  martın sonu bahar deyip, ysk sistemine sızıp seçim sonuçlarını çok yakın bir farkla kazanmış gibi gösterme, şu anki tüm muhaliflere kazandınız hissini gönüllerine kazıma, istanbul artık sizin özgüvenini sonuna kadar verme işlemleri tamamlandı ve şu anda bu süreci yaşıyoruz.

  peki hiç imamoğlu'nun şimdiye kadar ekranlara çıkıp veya sık kullandığı twitter hesabından "ysk ne karar verirse saygı duyacağız" cümlesini veya imasını duydunuz mu? duyamayacaksınız da. chp daha dün yapılan tekrar sayım itirazının daha önce hiç il seçim kurulu tarafından alınmamış bir kararla sayımın durudulmasını sağladı. madem seçimi imamoğlu kazandı o zaman bırakın saysınlar. neden kaynaklanıyor bu korku?

  istanbul büyükşehir belediye seçimlerini bu tekrar sayım sonucunda binali yıldırım'ın kazanacağına %100 eminim. peki neden böyle düşünüyorum?

  ysk'nın binali yıldırım lehine neden karar verileceğini basit bir matematik hesabıyla açıklayalım ki soru işaretleri kalmasın.

  aradaki fark: 25bin civarıydı. chp ilk başlarda 29bin diyordu. biz yine de 30bin diyelim ki fazla fark üzerinden gidelim.

  istanbulda
  toplam geçerli oy sayısı 8.547.074
  toplam sandık sayısı 31.186

  8.547.074 / 31.186 = 274,06

  bir sandıkta ortlama 274 oy olduğu sonucuna varıyoruz.

  şimdi binali yıldırım oylarının ekrem imamoğlu'na yazıldığı sonuçlarda karşı tarafın öne geçmesi için toplam oy farkının 30bin olduğunu düşünürsek 15bin+1 oyun yer değiştirmesi seçim sonucunu değiştirir demek oluyor.

  15.000 / 200 = 54 sandık.

  yani 54 sandıkta bu oy geçişlerinin yapılması seçimin sonucunu değiştiriyor.

  evet sadece 54 sandıkla istanbul seçim sonucunu değiştirebiliyorsunuz.

  sadece uludağsözlükte bir başlıkta bu şekilde ortaya koyulmuş 39 sandık var. buyrun lütfen inceleyin. (bakın ak parti istanbul oylarının sıfırlanması skandalı)

  tüm bu hesaplamaların sağlaması için ysk'ya girilen sonuçla, chp'nin sistemine girilen oyun çok yakın sonuçlar vermesi ve aynı yakın toplamlara ulaşmak için iki sisteme de aynı benzer sayılarla ve tutanaklarla giriş yapılması gerekir. yoksa aynı toplamı hiçbir zaman bulamayız.

  burada en önemli soru ysk sistemine nasıl bu kadar yanlış giriş yapılabiliyor. aslında en önemli olay burası. bunun tek açıklaması ysk sisteme oy toplamlarını girerken yapılan bir operasyon.

  şimdi gelelim seçim sonuçları açıklandıktan sonra imamoğlu ile verilen mesajlara ve yapılanlara.

  - ilk iş seçimi kesin kazandığını ve sonucun değişmeyeceğini empoze etmek.
  - anıtkabir'e ata'nın huzuruna teammüllere aykırı olmasına rağmen resmi törenle çıkılması. bu fotoğraf çok önemli arkadaşlar. yarın servis edilecek olan asıl foto budur.
  - ankara'da chp seçmenine seslenme. oysaki istanbul'u kazanmıştı ekrem bey. bu da ankaraya gönderilen çok farklı bir mesaj.
  - ibb'de dosyalar imha ediliyor propagandası. seçimi kesin kaybettiler ve hainliklerini örtüyorlar mesajını vermek için ortaya atılan en önemli mesaj budur. bunu da dünya basınında ispat olarak çokça göreceğimizi düşünüyorum.
  - bugün yaptığı açıklamalarda mazbatanın hemen kendisine verilmesi gerektiğini söyledi. oysaki ortada resmi olarak sonuçlanmış bir seçim sonucu yok ve oylar yeniden sayıldıkça oy farkı değişiyor. nedir bu acele? bu söylemler de daha sonra belediye başkanlığını elimden aldılar söylemini yükselterek halkı kin ve nefretle doldurmak için kullanılacak. mazbatamı vermediler!

  tam bu yazıyı yazdığım saatlerde ise kemal kılıçdaroğlu'nun istanbul büyükşehir belediye başkanlığı için ekrem imamoğlu'na mazbatanın bir an önce verilmesi gerektiğini söylüyor. henüz resmi sonuçlar açıklanmadı ve itiraz sürecinde bazı sandıklarda sadece büyükşehir için geçersiz oylar yeniden sayılıyor. bu ısrar neden?

  seçim sürecinde tevazusu ile milletin gönlünü kazanan sayın imamoğlu bu sonuçlardan sonra neden ysk'nın vereceği karara saygı duyacağını açıklamıyor. ben imamoğlu'nun chp tarafından kandırıldığını düşünüyorum.
  ... harukimaruki