1. 1.
  ilginç bir sonuca sebep olacak anket. kim ne düşünüyor ortaya çıksın işte.
  http://strawpoll.me/4053332

  not:başlık ekşiden aynen araktır.
  1 -1 ... ateisttanri
 2. 2.
  evet dediğim anket.buna evet demeyen de ya kürtleri hala kardeşi sanacak kadar salaktır,ya da asalak olmayı hayat felsefesi edinmiş bir ırka mensuptur.
  1 -1 ... lorenzocapriari
 3. 3.
  saçma bir şekilde sadece evet ve hayır şıkları olan sığ bir ankettir.

  bunun yanında ortalığı birbirine katmaya meyilli "apolitik gençlik" tüm çaylaklığını ortaya koyarak çoğunlukla evet diyor. hani şu şah fırat operasyonuna "topraklarımız peşkeş çekildi" diye yaygara koparan kesim, kürtlere maddi ve manevi değeri yüksek topraklarımızı vermeyi tercih ediyorlar. hey yavrum hey.
  -2 ... letis
 4. 4.
  Bi defa kardeş değiliz artık çünkü araya Kürt faşizmi ve PKK girdi. Evet Batı'yı terk edip eski ohal bölgesine gitmeleri karşılığında orada devlet kurabilirler.
  Şimdi istanbul da ve Anadolu'da bizim de hakkımız var beraber aldık diyeceklerdir ama yemezler, Alparslan Anadolu'ya geldiğinde Anadolu'da üç yüz beş yüz küçük Kürt klanı vardı biraz matematik bilen bir insan iddiamın doğruluğunu o tarihteki kürt nüfusunu, kürtlerin ortalama nufüs artış hızına göre bölme yoluyla üç aşağı beş yukarı bulabilir.
  Şöyle söyleyim 1970 lerin sonunda yüzde 7,5 civarı olan Kürt nüfusu bugün yüzde 18 e ulaşmıştır.

  Hesap basit 120 bin km karelik siktir boktan bir alanı kaybedip en az 15 milyon kürtten kurtulmak.

  Kürtler bölünmeyi istemez tabi çünkü hedefleri nufüs çoğunluğuyla ve tamamen "demokratik"!! yöntemlerle tüm ülkeyi ele geçirmek biz survivor izlerken kürtler 5 yaşındaki bebelerine Kürt faşizmi yükleyip ilk okula gittiklerinde polis panzeri taşlamaya gönderiyorlar.

  Kürtlerle beraber yaşamak istemiyorum ve bir vatandaş olarak bunu isteme hakkım var.
  2 ... yirtik dondan cikan yazzar