1. 1.
  bir de sevgili ingiliz kardeşlerimiz dünya üzerinde daha fanatik taraftar olmadıklarını iddaa edip taksim'de* içip içip sağa sola saldırınca, bir daha avrupa'da ingilizler çok fanatiktir hede hödö lafları edilmemiştir, edilememiştir.

  ben öldürmedim bakmayın öyle.
  5 -1 ... alcoholica
 2. 2.
  kim attı kral attı hemde leeds'te alien road'ta 40 bin ingilizin önünde ingiltere'de kralın imzası bu kralın imzası hagi hagi hagi muhteşem bir pas kral gidiyor kral gole gidiyor kral düzeltiyor ikinciyi düzeltiyor üçüncüde çakıyor çivi gibi çakıyor kral çakıyor galatasaray 2-0 önde bizdende sana teşekkürler kral sözlerini duymamıza neden olan maç.
  5 ... kirmizi baslikli istasyon sefi
 3. 3.
  maç öncesi 2 ingiliz taraftarının öldürüldüğü maçtır. maçı galatasaray 2-0 kazanmıştır.

  ayrıca bize içimizde ne kadar insansever arkadaşlar olduğunu göstermiştir.keşke aynı arkadaşlar tarihlerine ve atalarına da bu kadar sevgi saygı besleseler.

  sen gelip ülkemde içip içip benim anama bacıma olmadık hareketler yapıcan, kıçını başını göstericen, uğruna binlerce insanın öldüğü bayrağımı orana buruna sürtücen sonra da başına bir şey geldiğinde masum konumunda olucaksın.

  (bkz: gec bunları anam babam gec bunları)
  8 -5 ... seydikoylu
 4. 4.
  ercan taner'in ''farketmez farketmez hiç farketmez alman, ispanyol, italyan, ingiliz, japon, filipinli hiç farketmez nefes alsın yeter'' repliğiyle hafızalara kazınan maç.
  7 ... phoibos apollon
 5. 5.
  kıçını gösteren her kişiyi öldürme hakkımız bulunduğunu gösteren maç. bundan sora kıçı başı açıkta olan birini hemen köşeye kıstırıp bıçaklayıp öldüreceğim.

  insan hakları doğrultusunda birinci hak olan yaşama hakkı'nı elinden aldığın kişilere "oh iyi oldu. nasıl öldürdük ama" denebiliyorsa, ölme arzum çoğalıyor.

  yabancı bir ülkenin sokaklarında ölen o iki kişiyi rahmetle anacak olan tek türk ben isem, gurur duyarım. hiçbir şey insan hayatından daha önemli değildir.

  (bkz: christopher loftus)
  (bkz: kevin speight)
  2 -11 ... avedis
 6. 6.
  öncesinde leedslilerin gösterdikleri kıçlarına bir de utanmadan paramızı yani bayrağımızı ve atamızın resmini sürdükleri maçtır. durduk yere insanların gaza gelip saldırmasındaki sebep belki de budur.
  4 ... euphrates
 7. 7.
  acısı hala bazılarının içinde kalan maçtır.

  (bkz: sen rüyanda göremezsin kupa bizim müzemizde)
  5 -4 ... metin oktay
 8. 8.
  nantes-galatasaray maçında olanları destekleyip hatta "ulan keşke ben de olsaydım da ben de vursaydım" diyen kişilerin, hümanist kesildikleri maçtır.
  2 -1 ... paleface
 9. 9.
  gollerin capone ve hakan şükür'den geldiği, daha dün gibi aklımda olan maç.

  edit: eksi veren arkdaşa buradan seslenmek istiyorum; neresine eksi verdin ?
  15 -8 ... minik mavi balina
 10. 10.
  leeds united lı 2 taraftarın ruhu için sadece 2 gol attığımız karşılaşma. harry kewellın biz karşı oynadığı bir karşılamadır. bu da ufak bi not olsun.
  5 -1 ... coolgoose