bugün

aslında inananlar da girecektir cehenneme. günahlarının bedelini ödedikten sonra girecektir cennete.
çok dehşet vericidir.
sen yanmasan, ben yanmasam, kim yanacak bu cehennemde?
6 milyar insandan bir kısmı için, bronzlaşmak için tatile veya solaryuma para harcamaktan kurtulduklarına sevinme sebebidir.
" - tabi cehennem varsa" sozunu de akla getirir.
birlikten kuvvet doğar o kadar insanı nasıl yakacaklar olum, bi birleşsek yeni bi din kurar biz onları yakarız be. *
s.ktir lan oradan, cennete mutlaka gidecek vardır.
(bkz: karılı kızlı ortam)
Gecmiste yasayip ölmus milyarlarca insani gormezden gelen onerme; ki kimin cennetlik kimin cehennemlik oldugunu allahtan baska kimse bilemez coooook iddiali olmus bu onerme, kesin hukum vermek veren adina sikinti olabilir.
cennette rahat rahat yaşarız .
Benimde içinde bulunduğum günahkar insan topluluğunun bahsedelin cezası.
madem cehennemlik olacaklar neden yaratılır denilecek insan kitlesi. iyilikte kötülükte yaradanın kontrolü altındaysa, yaradan bu insanların günah işleyeceğini biliyorsa neyi sınıyor dedirten, sorguladıkça kafa yedirten durum.
dünyanın en iyi 11'i aynı takımda toplanacak.

müminlere gayri müminler maçı. müminlerin forveti hakan şükür ve ali daei sıfıra inip top kesmek lazım ikiside hava toplarında sağlamdır.
cehenneme pamela anderson'ı görse gidecek insanlar tanıyorum, sıkı bir parti olacak.
kur'an indikten sonra yaşayan milyarlarca insanı düşünürsek, az geldi bana...
yarra yering durumudur.
Trilyonlarca yıldızın içinde kendi halinde mütevazi bir yıldız olan güneşimizin, sıradan sayılabilecek büyüklüğüyle katrilyonlarca insanı yüzeyine sığdırabileceği hesaba katılırsa, cehennem akıl almaz sayıda insanı bünyesine alabilir. insanın inanası gelmiyor, 55 milyon santigrat sıcaklık ne yapar insanı ?
o dinlerin peygamberleri de dahil mi? sorusunun sorulması gereken durumdur, hayır o değil de şimdi yalancı müslümanları çıkarıp, ufak tefek günah sahiplerini de eklersek cennete topu topu 30 kişi giriyor, cennet dar zaar.
wellcome cehennem club. dj şeytan ile ateşli geceler. tüm fıstıklar burda. 1 milyar cennet 31 e devam etsin boşver.
müslümanlara göre tüm hıristiyan ve yahudiler hıristiyanlara göre tüm müslüman ve yahudiler yahudilere göre tüm hıristiyan ve müslümanlar. cennet bile göreceli. bırakın tanrı karar versin kimi koyacağını. riyakar hahamlar papazlar imamlar değil.
bu söylediğin sadece reenkarnasyon olsaydı mümkündü. küçük bir çocuk bile trilyonlarca inanmayanın doğup öldüğünü bilir. 6 milyar günümüz nüfusudur sadece.
orasını allah bilir.
bazılarının umrunda olmayan olay.

benim 13 rejenarasyonum var, geri kalan 6 milyar düşünsün.
"saydın mı lan ?" sorusunu akıllara getirir, şimşek hızıyla.
hafif bronzluk iyidir.