bugün

spor toto süper lig 2016-2017 sezonu 30. hafta karşılaşması. türk telekom arena stadyumunda oynanacak.
görsel
başlama saati: 19:00
stadyum: Türk Telekom Arena
Hakem: Özgür Yankaya.
ayrıca seyircisiz oynanılacak olan maçtır.
selçuk gitsin diye... sabri gitsin diye... semih, yasin gitsin diye... en çok da dursun gitsin diye... menajerleri zengin eden sistem gitsin diye... kasımpaşa'nın 7, 8 tane atmasını istediğim maç. bakın galatasaray kaybetsin diyemem. zaten şu anda galatasaray'ı temsil eden bir futbol takımı yok. bu maçı kasımpaşa'nın kazanması galatasaray için daha iyi. bu düzenin değişmesi için geçen sene sonu, trabzon'un herkesten fark yediği gibi... 2016-17 sezonu bitene kadar her maçı fark yiyerek kaybetsin sözde galatasaray.

sporda kazanmanın, skorda sayısal üstünlükten ibaret olduğunu zanneden bilinçsiz insan çok. bu yüzden sansasyonel, vurucu hezimetler çöplerin, kazmaların gidişini, bu kötü düzenin değişmesini hızlandırabilir. bazen dibi görmeden zirveye çıkılamayabiliyor.
Kasımpaşa güzel top oynuyor . Rehavete kapılmış gs için zorlayıcı bir rakip . Maç 1 ya da 2 olur berabere bitmez .
aşık olmasak yenilsin diyecem de aşığız bu takıma.alsın şu maçı derbi haftası bari seneye avrupaya gidelim. formayı özler oldum 10 günde bir maç yapar oldu zalımlar.
Dursun gidecekse 6-0 yenilelim.
Akhisara uygulanan tarifenin bir benzeri olur. Ancak taraftar salak değil, yemiyor artık. 5 de atsalar mutlu olmuyoruz 5 de yeseler üzülmüyoruz. Öyle hissizleştik artık.
Kasımpaşa son haftalarda iyi futbol oynayamıyor. Son 4 haftadır galibiyeti yok ve en son geçen hafta kendi sahasında akhisar belediyespor'a 2-0 yenilmişti. Bursa maçından aldığı gaz ile galatasaray bir adım önde. En azından avrupayı garantileyin lan Allah'sızlar.
Kasımpaşa eksik, galatasaray saçma sapan bir golle kazanır sonra bir sezon daha sabriyle sözleşme uzatır.
Yasinle de 3 yıllık uzatıyormuş alkışlarla.
iki tane iddaasız takımın maçı.
3- 1 cimbom alır.

edit: tam tersi oldu amk.
kasımpaşa çocuğu koydu. evet.
Bem yillardir malak gibi futbol izlerim. Ne olursa ama. Hayatimda, son birkac sezondur yedigimiz kadar kolay gol yiyen bi takima rastlamadim.

Yildim da kanima dokunuyor iyi gun taraftari gibi davranmak.

Lan olm bizi cok uzuyosunuz ya. Ortalama tipleriz biz. Siz cok kazanin, biz de arada mutlu olalım cok bi sey istemiyoruz.
yine yapıştırıyorlar aslanıma.

inşallah ikinci yarı 2-3 tane atarız yoksa şerefsizim avrupaya gitme işi yalan olacak.
(bkz: yeter dursun özbek yeter)
Rodriguez ile bruma yı kıyaslayanlar burada mı dediğim başlık.
Sağda sabrinin keyfine bak
Bide gel selçuğun formuna bak.
Seni muslera kurtaracakta
Dön bir defansın haline bak.
Tudoorr baba tudoor babaa.
O güzel insanlar şl'de gollerini atıp gittiler.
Tolga kirmizi kart gordu gecmis olsun.
Galatasaray dan utanıyorum bu maçı izlerken.

Bu taraftar bunu hak etmiyor. Ruhsuz ibneler.
kasımpaşadan gollerin devamını bekliyoruz efenim..

yata yata maçı önde götürüyorlar zaten..

edit : ahahsga ulan yaa başka bir şey isteseymişim keşke..

güzel goldü fekat..
Vaaov 2-0.
Ohh ne yasladılar be 2-0.
Devam edin inşallah yakında dursun falan gidiyor.
Boyle bi gol yeme istatistigi Irak liginde bile yok amk.