bugün

fenerbahce min yine kazanip ve conconlarin göt oldugu mactir, baskan yok, alex yok, sow yok, adalet yok, ama ALLAH var.
fenerbahçenin 3 puan kazandığı fakat trabzonsporumun 3 puandan daha fazla şeyler kaybettiği maç.
fenerbahçe nin futbolun nasıl izleneceğini bilmeyen zeka seviyesi belli sahaya atmadık madde bırakmayan taraftarlara,başta zokora olmak üzere sahaya futbol oynamaya değil tekme atmaya çıkmış trabzonlu oyunculara mükemmel bir cevabı ezerek yenerek verdiği ve haftaya kadıköy de olacak kutlamaların yolunu açtığı maçtır.
bir maçta 36 kırmızı kart gösteren hakem yönetseydi daha iyi olurdu diyebileceğim maçtır. ayrıca trabzon taraftarına da yazıklar olsundur. sahaya don, gömlek, çakmak, tespih, su şişesi ve akla ziyan bir sürü madde atmıştır. küfür eksik olmamıştır. nerde kaldı anadolu misafirperverliği. nerde kaldı trabzon'un asaleti. zokora'ya hiç girmiyorum. colman'a da. bu şekilde bir lig istemiyoruz. anlamıyorum ki futbol ya bu. futbol alt tarafı. futbol için öldürecek misiniz birbirinizi. nerden geliyor bu nefret? anlayan varsa gelsin beri!
Fenerbahçemizin gelene gidene, odaya inenene inmeyene başkana tribüne çaktığı maçtır.
stoch bu maçla ilgili güzel bir cevap vermiştir. takım inanıyorsa sıkıntı yok.

http://www.youtube.com/watch?v=sg2TSKvt8GY
harekete geçen cehalet buna sadece taraftar değil, trabzon futbolcuları, başkanı, yöneticileri ve dahi hakem de dahil olmak üzere bu maçı kurtaramamışlardır. deyim yerindeyse, fenerbahçe hepsini eze eze yenip neredeyse şampiyonluğu kazanma noktasına gelmiştir. kıskananlar eğer isterlerse çatlaya bilirler.
büyük takımla küçük takım karşılaşmıştır. büyük takım kazanmıştır.
futboldan soğutan maçtır. arkadaş anlamıyorum bir insan bir insanın kafasına nasıl sert cisim atıyor, yerde yatana oh oh diyor. insanlığımızı kaybedeceksek, sokarım böyle aktiviteye..
"bugün günlerden şampiyonluk" şeklinde gayseliler tarafından girilen entrylerin göte kaçmasına sebep olan maç.
Fenerbahçe taraftarının "Koyduk mu?" Sloganını Akıllara getiren Katliam gibi maçtır. *
sıcağı sıcağına yazsaydım küfredecektim ve maç yazamayacaktım. futbol dışı olan hiçbir şeyi de yazmak istemiyorum. ben aykut kocaman'ın taktiksel becerisiyle ilgili yazmak istiyorum.

hani o oynanamayan 4-3-3 var ya, işte takır takır o sistemi oynadı takım. hep söyleniyor, alex varken 4-3-3 mümkün değil diye ve ne kadar doğru olduğu ortaya da çıktı.

orta saha ve kanatlar hep problem oluyor dendi. bugün hem miroslav stoch, hem de issiar dia çok iyi kanatlarda beklere yardıma geldiler. kesici pozisyonunda selçuk şahin, önünde box to box oynayan emre belözoğlu ve onun önünde de genel olarak hücuma konsantre olan ama defansif sezgileri de güçlü cristian baroni yer alınca kalabalık bir şekilde hem hücuma çıktı takım, hem de savunmada kapanabildi.

alex de souza sahada yoksa, ya böyle oynayacak takım, ya da çift santrafor. bu tescillendi.

teşekkürler aykut kocaman.
teşekkürler fenerbahçe.
türk maçlarını yöneten hakemlerin fair play'den haberleri yok galiba.hayatımda izlediğim en yanlı hakemdi.tebrikler.
helal olsun hepinize bizim size olan destegimizi boşa çıkartmadan ve her anında sizin yanınızda oldugumuzu hissettirir derece de inanmış halde ki muhteşem mücadeleniz ve oyununuz için milyonlarca kere teşekkür ediyoruz !! bu kadar zorluğa rağmen yapılan iğrençlik ve pislige rağmen üstüne hakemin katletmesine rağmen çatır çatır top oynayarak kazandık. burada bir övgüde aykut hocamıza sonunda semih yerine bienvenuyü oynatarak doğruyu bulmuştur bu doğru da bize çok şey kazandırdı bu maçta ve kazandıracaktır da son olarak : başkan yok‚ alex yok‚ sow yok‚ adalet yok... ama yukarida "allah" var !!! çok büyüksün fenerbahçem !!

önemli not : başından beri saçma sapan konuşan ortamı geren sadri efendi çok zavallısın !! yaptıgın gereksiz ve iftira dolu açıklamalarla ortamı gerdin ve şuan savaş gibi maç izledik sen ve senin gibiler yüzünden. sonunda rezil olduğunla kalmadın sadece bu ortamı yaratan baş provakatör oldun.
bu insancıkların maçın sonunda o mos mor suratlarını görmek şampiyonluktan daha da kıymetlidir benim için. varsın galatasaray kadıköyde yensin, şampiyonluk turu atsın. şu tirapzon şehrinin ve taraftarcıklarının o içine sıçarken ki halini gördüm ya. kendi çaplarında takılan 3. sınıf bir futbol takımısınız siz. yalandan kendilerini gaza getirmeler, güya hırslanmalar falan. sizin neyinize be meczuplar sizi.

şehvetli edit : koyduk mu?
mustafa kamil in hakem olmadığının tescillendiği maçtır. Emre nin tüm yapılanlara rağmen sakin kalıp oyundan çıkarken de armayı öpmesi de takdire şeayandı. Ama bu bile bazılarını rahatsız etmiş emre nin dün akşam ki sakinliğini sorgulayan bir başlık gördüm * .
trabzonsporlu taraftarların az bile yaptığı maçtır.

ağlak febeşliler yok bozuk para, yok çakmak, yok zokora'nın tekmesi deyip ortalığı velveleye vermiştir.

Peki sevgili ağlak kardeşlerim; o emre denen şeref yoksunu haysiyetsiz piç tribünleri galeyana getirmek için elinden geleni yapmadı mı? unifeb, gfb,12numara gibi orospu çocuklarının ortaklaşa kurdukları platformlar hafta içinde maçı sabote etmek için ellerinden geleni yapmadı mı?
kokuşmuş zihniyetinizin paralı kalemşörleri gazetelerde taraftarın üzerine yeterince gitmedi mi?
kusura bakmayın melisler o yapılan azdır bile.

ben beklerdim ki trabzonspor taraftarı sahaya insin ve ne kadar fenerli organizma varsa hepsini toplu olarak imha etsin. Hele tolga'nın kanserli annesine dil uzatacak kadar alçalan samet denen kansızın saçının telini bile imha etmesi gerekirdi.

bu ligin 2012/2013 sezonu var melisler işte o zaman görüşeceğiz!

Ya adalet ya kaos
her türlü çirkefliğe rağmen sike sike kazandığımız maç olmuştur.

Edit: seviye düşük ama bilin bakalım niye? trabzonspor taraftarının emre'den farkı yok diye.
sırasında ve sonrasında olayların çıktığı, fenerbahçe takım otobüsünün taşlandığı maçtır.
ırkçı emre Belezoğlu’nun avni Aker’de Trabzonsporlu futbolcular tarafından oyun kuralları içerisinde dövüldüğü efsane maç.