bugün

6 mayıs 2006 cumartesi günü gümüşsuyu itü makina fakültesinde yapılacak olan konser.
kapı açılış: 18:30
bilet: 10 ytl.
bilet satış: itü gümüşsuyu kantini
itü gümüşsuyu mizah kulübü odası
itü maslak 75. yıl sosyal tesisleri
ve konser günü kapıda bilet satışı yapılacaktır.
işte ülkemin insanının müzikten ancak bu kadar anladıgının belirtisi konser... ama tabi bademhenüz ünlü degil, belki hiç olmayacak gerci bu da önemli degil önemli olan kalitedir herzaman bu da badem de fazlasıyla mevcut!!!
grup çıkışları ve akord ayarları araları kendini dj sanan dingilin hayvan gibi basslarla benassi bros çalması tam bir gerizekalılıktı.abi ne alakadır ya? rock konserine gidiyorsun beynini club parçalarla sikiyorlar.biranın 3 milyon olması iyiydi.yerler bira kutularıyla dolmuştu resmen.vodka da vardı da pek vodkaya benzemiyordu.vişne veya portakal suyu içiyordun sadece.o kadar kişi bira içer de işemez mi?tabi tuvaleti gelen koşarak tuvalete koştu.ama tuvalete yaklaşanlar hayal kırıklığına uğradı.tam 20 metre tuvalet kuyruğu vardı.iyi bira satıldığının göstergesi bu.bu arada girişteki o bilet kontrolü yapan dingile gıcık oldum.allahın dallaması sen bileti niye ortadan ikiye yırtıyorsun?sen biletin işaretli yerinden yırtıp diğer yarısını bize vermek zorundasın belki ben o biletleri koleksiyon yapıyorum he belki ben o bileti sonra...*neyse efenim yine de güzel bir konserdi.
bademe biraz daha bağlandığım bir konser oldu.2 tane hayvanın* şarkı aralarında sen ağlama diye kıçını yırtması sonucu 'bu sarkıyı en son çalcaktım ama tamam sölüyoruz arkadaşlar.' demiştir.***
güncel Önemli Başlıklar