bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Yılmaz özdil'in akp'yi Çok ağır eleştirdiği köşe yazısıdır.

  spoiler

  CHP milletvekili Özgür Özel, meclis kürsüsünden konuştu, Soma’da facia geliyor diye haykırdı, araştırma komisyonu kurulması için önerge verdi, MHP’yle HDP destekledi, AKP oylarıyla reddedildi, gelmiş geçmiş en ağır madenci katliamı yapıldı.

  *

  MHP milletvekili Sinan Oğan, meclis kürsüsünden konuştu, Musul düştü, Musul başkonsolosluğumuz IŞiD tarafından sarıldı diye haykırdı, AKP milletvekilleri “hadi ordan be, delilin var mı delilin” diye laf attı, Ahmet Kiziroğlu tee New York’taydı, Musul’da her türlü önlemi aldık dedi, tarihin en ağır diplomatik kepazeliği yaşandı.

  *

  Muhalefet partileri uyardı, elalemin iç savaşına karışmayalım denildi, sayın hükümetimiz güldü geçti, “Esed’in iki haftalık ömrü kaldı, gerekirse üç saatte Şam’a gireriz” dedi, iki milyon Suriyeli bize girdi.

  *

  CHP ve MHP, Süleyman Şah türbesi IŞiD’e mi bırakılıyor diye sordu, Tayyip Erdoğan ateş püskürdü, “Süleyman Şah türbesinin IŞiD tarafından kuşatıldığı iddiası külliyen uydurma” dedi, boş sandukalar tanklara yüklendi, vatan toprağı terkedildi, götün götün kaçıldı.

  *

  Durmuş Yılmaz konuştu, merkez bankasına faiz konusunda baskı yapılmasının yanlış olduğunu söyledi, yapısal sorunların kısa vadeli faiz silahıyla çözülemeyeceğini anlattı, Tayyip Erdoğan sinirlendi, sen işine bak dedi, Amerikan doları tarihin en yüksek seviyesine çıktı.

  *

  Makine mühendisleri odası uyardı, “ikinci dünya savaşından kalma dandik vagonlarla hızlı tren olmaz, ısrar edilirse facia olur” dedi.
  istanbul Tabipler Odası, Mecidiyeköy’deki kule inşaatıyla alakalı olarak üç ay önceden tweet attı, “maalesef yarın öbür gün bu inşaatlarda 8-10 işçi kardeşimizi kaybedeceğiz” dedi.
  TEMA vakfı bir sene önceden rapor hazırladı, “Ermenek’te yeraltı suları 20 metre derinlikte, maden ocağı 138 metre derinlikte, buraları derhal kapatın, yoksa işçiler boğulacak” dedi.

  *

  Reklamda doğru söylüyorlar...

  *

  Onlar konuşur.
  AKP yapar!

  spoiler
  13 -1 ... ages
 2. 2.
  (bkz: onlar konuşur işçiler ölür)
  -1 ... txuxrxkxuxsxtxuxnxdxuxrx
 3. 3.
  (bkz: onlar konuşun ak parti yapar)

  sonunda yozdil inde kabul ettiği gerçek.
  -3 ... atechso
 4. 4.
  Göstere göstere yapıştırdığı yazıdır. Ama daha bitmedi, akp ve şakşakçıları sayesinde bu ülke tarihinin en kara günlerini yaşayacak seçimden sonra.
  1 -1 ... pasuedxzbl
 5. 5.
  (bkz: 06 05 2015 yılmaz özdil den okkalı bir yazı)
  -1 ... gemek
 6. 6.
  (bkz: afedersin sözcü)
  ... yasusbi
 7. 7.
  Özdil'in ayarın dozunu abarttığı yazıdır.
  ... ages
 8. 8.
  ulusal akılsızlığın eleştirisidir.
  ... zarbut