bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    fenerbahçe nin trabzondaki tüm çirkefliklere rağmen kazanıp şampiyonluğa dahada yaklaşacağı maçtır. herkes tekme vuruyor herkes düşmesini bekliyor kanaryanın ama hayal kurmayın ve kendinize gelin. neyle oynadığınızın farkında değilsiniz. fenerbahçe den bahsediyoruz dostum iki defa düşün !!!

maçtan sonra edit: oha müneccim olmalıyım. ''trabzondaki tüm çirkefliklere rağmen kazanacak'' , ''herkes tekme vuruyor''
    7 -10 ... dead eye
  2. 2.
    herkes her türlü sonuca ve olaya hazır olsun zira bu maçın hakemi mustafa kamil abitoğlu olarak açıklandı. bu maçı kaldırabileceğini düşünen var mı merak ediyorum...
    ... levon
  3. 3.
    öncesinde kendisinden daha önemli 3 mayıs 2012 beşiktaş fenerbahçe maçı olan maç
    ... kaptan1469
  4. 4.
    fenerbahçe nin bu akşamki beşiktaş maçını kazanması halinde trabzonspor taraftarının bu maçın bitmesine imkan vermeyeceğini düşündüğüm maç. trabzon taraftarı çok kolay manipüle ediliyor. bu maçın çok zor olacağını ve fenerbahçe nin sahadan çekilmeye mecbur bırakılacağını düşünüyorum. umarım böyle olmaz.
    -1 ... kurtcebe noyan
  5. 5.
    fenerbahçenin hükmen 3-0 galip geleceği maç..
    ... paul sahilleri
  6. 6.
    fenerbahçe'yi, tıpkı önceki seneler olduğu gibi, şampiyonluktan edeceğimiz maçtır.
    5 -5 ... turkmen61
  7. 7.
    Fenerbahçe'nin galibiyet alamayacağı maç.
    1-0 çifte şans.
    1 -1 ... jimmy tudeski
  8. 8.
    bu maçı fener alacak. *
    ... iyisutceken
  9. 9.
    fenerbahçe'nin kan getireceği maç. s*ke s*ke alacağız o maçı.

not: bekleyin görün.
    2 -5 ... duk erangir
  10. 10.
    aykut kocaman rakiplerimiz kolay kazanıyor demeseydi fenerin güle oynaya alacağı maçtı.ancaaak, sezon boyunca bir türlü lige konsantre olamayan trabzonsporlu futbolcuları galatasaraya karşı çok güzel motive etmiştir aykut kocaman. galatasaraydan beraberlik alarak kendini gösteren bu motivasyonun aykut kocaman'ın kaba etinde patlayacağı maç olacaktır artık.
    4 -2 ... rdnce