1. ?.
  bir son dakika haberidir.
  1 ... lumpiya
 2. ?.
  "terörist dindarlar atatürkçü çağdaş cumhuriyet gazetesine saldırdı." konulu yeni filmimiz vizyonda.yönetmenliğini derin devletin yaptığı filmin başrollerini sakallı şalvarlı şeriatçılarla ilerici aydın gazeteciler paylaşıyor.*
  3 -1 ... winston
 3. ?.
  bir fıkra vardı buna benzer.

  peşin not: laz arkadaşlar lütfen alınmasın. alınması gerekenler kötüleyecektir zaten...

  lazlar'la ruslar savaş yapıyormuş. lazlar ruslar'a el bombası atıyormuş, ruslar da atılan el bombalarının pimini çekip geri lazlar'a atıyormuş...

  o bombalar bir yerinize girmesin dikkat edin de...
  9 -2 ... bahdeniz
 4. ?.
  bombanın pimi tam çekilmediği için şükür ki patlamamıştır. bazı beyinsizler gazeteye saldırı yaparak cumhuriyeti tehlikeye düşüreceklerini, insanlara gözdağı vereceklerini sanmışlar. ama asıl cumhuriyet sevgisi bizim kalbimizde. tehlikenin farkındayız ama korkmuyoruz çünkü çok kan aktı bu vatan kurulurken, çok şehit verdik gerekirse yine savaşırız ama bu pisliklerden asla korkmayız.
  3 -3 ... gonulcelen
 5. ?.
  ülkeyi bölmeye çalışan yarım akıllıların istemeden ülkenin daha da fazla kenetlenmesine sebebiyet veren hareketleri. ve içimde kalmasın diye sölicem o bomba ağzınızda patlar inşallah!!!

  edit: ardarda gelen şukelalar ülkenin nasıl kenetlendiğinin kanıtıdır. kötü oy veren ve vermek isteyen versin,daha da fazla kenetleniyoruz.
  9 -3 ... shyer
 6. 0.
  ufku küçük,fikri dar,beyni eyyamcı,kendisi namussuz kişilerin yaptığı yapabileceği bir saldırıdır.sıkıysa her yola karyola plaza gazetelerine saldırsınlar bakalım.*bir hedef belirlemişler,oraya saldırmışlar,ama saldırdıkları zihin her yerde var.tek tek yok edemezler.kalem kılıçtan kuvvetlidir ayrıca kurşun kadar da öldürücü olabilir.
  6 -2 ... veritaserum
 7. 1.
  patlamamış olması gündem yaratmak amacıyla olabileceğini gösterir..***
  3 -1 ... baudelaire
 8. 2.
  böyle bir saldırıda ibreler doğal olarak şeriatçılara dönecektir.fakat onlar da aptal değildir;bunu bilmektedir.

  o halde mantıken bu saldırıyı iki kavgalı tarafı daha da öfkelendirmek isteyen birileri yapmış olmalı.o halde kim?
  3 ... disco inferno
 9. 3.
  "siz birbirinizi kıradurun ben malı götüreyim" diyenlerin patlattığı bomba.
  1 -1 ... winston
 10. 4.
  fikre atılan her bombanın kınanması gerektiği gibi bunun da kınanması gerekir. fikre bombayla değil fikirle karşılık verilmelidir. tıpkı sözlükte olduğu gibi. esefle kınıyoruz..
  17 -5 ... engineer