bugün

cümle devrik oldu kusura bakmayın, devlet bahçeli ifadesinin kullanıldığı yerde bir de rezillik kelimesini kullandım gereksiz olarak, aslında ikisi eş anlamlı şeyler kusura bakmayın o yüzden.

evet, dün gece yapılan moskova mutabakatı sonrası devlet bahçeli de sessizliğini bozmuş ve idlip ateşkesi rezilliği ve şehitlerimizin kanının yerde kalmasından rahatsızlık duymamış ve hatta bunu başarı olarak kabul etmiş.

işte devlet bahçeli'nin tweetleri.
görsel

bu ilk tweetinde putin'e "sayın" diye hitab etmiş.
bu rezil adam daha birkaç gün önce putin'e meydan okuyordu. videosu da var hatta;
https://www.cnnturk.com/v...ikili-oynamasi-celiskidir

dün artislik yaptığın adama bugün sayın demek nedir?

neyse tweetlere devam edelim. rezilliin bini bir para.

bakınız ne demiş, masada türkiye'nin egemenlik hakları layıkıyla savunuldu demiş.
görsel

bu adamın hiçbir halttan haberi yok, yahut pelikan yalısından beslenerek aktrollük yapıyor.
bak bahçeli, soçi ile dün gecenin farkını dün gece haritayla gösterdik.
(bkz: soçi mutabakatı vs idlip ateşkesi sınırları/#42952644)

sonraki tweetlerde tavizler verilmesini de olumlu karşılamış zaten aktroll.
görsel

ve final tweetleri, özellikle son tweet tarihe geçecek cinsten.
görsel

tebrikler devlet bahçeli, aktrollükte kimsenin erişemeyeceği bir mertebeye eriştin, aktrollüğün nirvanası bu olmalı.
ne atiyorlar olum bu adamin cayina kafa bir gun marsta oteki gun jupiterde sama yuruyecekken daha geri cekilecegimiz moskof zirvesi olumluymus, esedede esad demis.
izahı olmayan şeylerin mizahı olur. Üzülüyorum devlet beyi böyle görünce.
adam çomar çıktı abi, reyisi nasıl yalıyaycam diye feleği şaştı.

(bkz: yalıyorlar efendim durduramıyoruz)
görsel
devletçi çizgisi takdir edilesi, devlet adamıdır ! tek derdi vatandır..

davasını sahip çıkan ender lider.

türkiye gösterdiğin, devlet düşmanlarını ve diğer çanakçılarını asla unutmayacak.

tarih kitaplarında adın yazılacak, öngörün dava hassasiyetin tezlere konu olacak.

şerefi, namusu, vatanı için yaşayan insanlara örnek olmaya devam edeceksin reis.

soysuzların, ırksızların, omurgasızların korkulu rüyası, ebeveyn avcısı olmaya devam et reis, seni seviyoruz..
görsel

Her geçen gün şu görseli haklı çıkaran adamın başrolünü oynadığı yeni bir rezalet.
Abd nin nükleer şemsiyesi altında, NATO üyesi olarak mutlu ve laik ve bağımsız bir şekilde yaşadığını zanneden cahiller için komedi olan tweetlerdir. ABD nin nükleer şemsiyesi lafını sonradan CHP milletvekili olan eski bir büyükelçiden duymuştum. Manda yerine kullanırsın, kim bilecek..
mhp nin bahçeli tarafından değil , " balgat five "
tarafından yönetildiği bilinen bir şey . s. yalçın
i.özataman , c .adan , ş .çetin , o .kılavuz . yönetenler
bunlar . ancak bahçeli , efendi bir adam , vitrin olarak
idare ediyor, fazla pot kırmadan , bir iki ağdalı , despot
cümle kuruyor , bir ay idare ediyor .

ötekiler küfür ve tehditten başka bir şey bilmez
altyapıları sıfır , kamera karşısına çıkarlarsa
mhp iyice zayıflar .
görsel
Halıya yakılıp düştüğünde kimse ciddiye almamıştı ama galiba şuur kaybının başlangıcıdır o an. Yazık lan sağlığı bozuk insana neler neler diyonuz.
10 yılı geçti bu herifin açıklamalarını konuşmasını felan görünce 1 saniye bile dinlemeden geçiyorum. Bunla ilgili haber varsa kapatıyorum hemen sayfayı.

Ciddiye almayın şunu mk.
Ben ne kadar rahatım bi bilseniz.
devlet beyin kendini ve başında bulunduğu ülkücü camiayı nasıl zavallı durumuna düşürdüğünü içim acıyarak takip ediyorum. düşünün bir insan dün mavi dediğine bugün hiçbir şey olmamış gibi kırmızı diyebiliyor. dün meydan okuduğuna bugün sayın diyecek kadar u dönüşü yapabiliyor. neden? neden böyle bir şey yapma hissi duyuyor. yaşlı başlı adam önemli bir siyasi partinin genel başkanı ve iyi bir akademisyen. bu saatten sonra ne bekliyor? ne düşünüyor? neden birilerine baston olmayı kendisine bir borç biliyor. gerçekten hayret ve ibretle takip ediyorum kendisini.
Yaşlılıktan ne dediğini bilmiyor diyeceğim ama yardımcısı var, danışmanı var, sözcüsü var, var da var işte onlardamı uyarmıyor acaba, başkanım ne yazıyorsunuz böyle diye.

Bahçeli'nin dünyadan hızlı döndüğünü gösteren twitlerdir.
yaşıtları tuvalete gitmeyi bıraktı, altına bez bağlıyor ama bu adam hala siyasette söz sahibi.
arabasını satmak istese, aklı yerindedir belgesi alması gereken adamlar ülke yönetip, insanların geleceklerini oluşturuyor.
tünelin sonu karanlık.
2021 yılında kalp krizinden öleceğini tahmin ettiğim siyasetçidir..