bugün

Galatasaray'ın şerefli üçüncülük mucadelesindeki kritik maçlardan biri.*
Ligin 4.sü ile 5.si arasında olacak mücadeledir.
fark yemesi olasıdır malum takımın.
yeniliriz.
galatasarayımızın yeni hocası ile evinde oynayacağı ilk lig maçı. şu anki sakatlık durumlarına göre şöyle bir 11 umuyorum:

muslera
linnes-denayer-semih-hakan
selçuk-rodriguez
yasin-sneijder-olcan
poldi

tabii ki orhan hoca ya tabiyiz, umut la donk la çıkarsa farkı kalmayacak demektir. vurduğun gol olsun galatasaray!
Başakşehir'in boruyu döşeyeceği maçtır.
galatasaray taraftarının ve futbolcularının pek umursamadığı maç. bitse de gitsek modunda bir maç olacaktır galatasaray için.
bu sezon ellerinden iki kupayı aldık. cumhurbaşkanlığı kupasını ve şimdi türkiye kupası. darısı türkiye şampiyonluğuna.

o değil de bu sezon 6s yi 6 kez üst üste yendiğimiz maçların sonuncusu. yani 6- 0. bu da mı tesadüf?
Galatasaray'a inancımın tam olduğu bir karşılaşma. Rakip ve skor önemli değil formanın hakkını vermeleri yeterli.
Galatasaray'in kadrosu şekildeki gibidir. Umut gol atarsa şaşırmayacağım maçtır.

görsel
gassaraymızın şampiyonluk maçıdır. re re re ra ra ra nasıl koydu pe re ira!
galatasarayın 12 maçlık galibiyet serisini başlatacağı maç.
berabere bitecek derbi.

edit: derken başakşehir 2'yi attı.

edit-2: berabere bitti.
lan maç ne zaman başladığı dediğimiz başlıktır, çay vaktine maç konur mu lan o yüzden galatasaraylı panpiş topçular alışamadı maça demek...
Kulübün büyük bir değişime gidip başkanından yöneticisine, antrenöründen futbolcusuna sil baştan yenilenmesi lazım.
galatasarayıma yine cakiyorlar maçı.
Galatasaray'in üstün futboluyla 2-0 geride olduğu maç (bkz: swh)
Trabzonsporun ahı tuttu, Selçuk inan kurtarsın gsyi yiyorsa.
ikinci golden önce bariz ofsayt var ve hakem görmeyince korner olup gol geldi ancak bu gol olmasa da pek bi çevirecek ruh yok zaten sahada. Yine de ikinci yarı da izleyip kanser olup göreceğiz.
tribünlerde "yönetim istifa" sesi gelip gelmediğinin merak edildiği maçtır.
galatasaray yönetiminin gene maçtan önce şapkadan tavşan çıkartıp, kalan maçlar içinde lig 3.cülüğü için en önemli maça, bu sezon 3-4 maçta oynayan yedek kaleciyle çıkmış ve yenilgiyi baştan hazırlamıştır.

ha bu arada, utanıyorum mutanıyorum diyen arkadaşlara da bir sözüm var:

lan son 4 sezonda 3 şampiyonluk, türkiye kupası, süper kupa, şampiyonlar ligi çeyrek finali aldı bu takım. bu sene tutturamadı hem yönetim hem takım. siz gerçekten galatasaraylı mısınız, yoksa gizli şikecigillerden misiniz?
Prandelli'yi yediler tamam, italyan'mış, değişik bir tarzı varmış, italyanca öğrenin bile demiş, bizim kaşarlar yolladı, koskoca mancini geldi hadi kupayı aldılar ama onu da tam benimsemediler, Hamza'da istedikleri gibi takıldılar kupa rekoru kırdılar, canları sıkılınca onu da şutladılar, şimdi de yeni teknik direktör şu olsun bu olsun sipariş veriyorlar. Adam gibi bir başkan muslera hariç, hepsini şutlar, Sneijder dahil.
wesley sneijder yerdeki rakibin üzerine basmasına rağmen kırmızı kart çıkmıyor. çünkü çıkarsa fenerbahçe derbisini kaçıracak.

hepinizin allah belasını versin. bu şerefine tükürdüğüm liginde zaten fenerbahçe ile oynayacak takımın hiçbir oyuncusu ceza görmez, hepsinin cezası affedilir.

ama siz ne kadar hakemlerin, federasyonun, hükümetin desteğini alırsanız alın, fenerbahçem allah'ın izni ile toki arenaya alnının akı ile girip kazanacak ve seneyi de inşallah şampiyon tamamlayacak.

siz de pisliğiniz içinde boğulacaksınız.
futbol seyri açısından, bu sezon izlediğim en dandik ve sıkıcı maçlardan birisi. Akşamdan kalma gs, barbar başakşehir. ha gs'nin yediği her golde hunharca kahkahalayıp eğlenip, dört(büyük harfle) köşe oluyorum o ayrı.
2-1 olan maç.
güncel Önemli Başlıklar