bugün

Tövbe kis kis evlerden ırak olsun.
aralarından birinin fetöcü olduğunu söylerim onlar birbirini yerken ben sevgilimle kaçarım.
Önce polisi ara. Ilk taksiye bin, güvenli mesafeye uzaklaş, polis gelince şikayetçi ol. 6 ay ile 3 yıl arası yatarı var laf atmanın.
hanım kişi gönderilir,
önce lavuklara bu yaptıklarının doğru olmadığı fark ettirilimeye çalışılır,
anlamıyorlarsa en çok kıl olduğunuz tipi gözünüze kestirin,
sonrasında burnu sağ direkt ile kırın,
sonra iki adım geriye çıkıp gardınızı alın,
sonrasında sğukkanlı bir şekide üzerinize gelenlerin göz, burun yada kafasını hedef alarak sağ direkleri atın,
sakın gözünüzü kapatmayın,
olayın sonunda hastanelik dahi olsanız karakolda haklı olursunuz,
üstelik ömrünüz boyunca pişmanlık yaşamayacaksınız ve özgüveniniz yerine gelebilir,

asla pişmanlık yaşamayın en büyük kötülüklerdendir.
ciddi düşünmüyorsan arazi olabilirsin ama ciddi dusünuyorsan ömur boyu o kizin gozunde korkak ve namussuz bir insan olmaktansa gozunu kapatip dalacan en fazla ne olabilir ki .
ya istambul benı alıcak ya ben ıstanbulu durumuna benzeyen bı durumdur sanırsam.
şu an ülkede hapishaneler dolu bildiğim kadarı ile.
Bu konuya sevgilim olduktan sonra tekrar dönecem.
Kavga konusunda her ne kadar cok cok sabirli olsamda bu olay sabri asar.

Yapacak bisey yok,taktik de yok yukarida denildigi gibi..
Gruptan en zayif gordugune tutulup bir iki saglam gecireceksin sonrasi zaten kafa ellerin altinda yerde kivrilma sekli.

Yani bam,bam,bam.
dayak yeme pahasına saldırmak gerekir.

belki jason statham ın bir grup serseriyi dövdüğü filmler gibi olmaz. ama en azından kendinize olan saygınızı yitirmezsiniz. bu da bir kazançtır.
Zor zamanlar için arka cebimde sakladığım okumu çıkartıp vurkaç taktiği uygularım.
ben kavgadan dövüşten yana değilim, ne olmuş yani laf attılarsa hem de 6 kişiyiz kavgadan mi korkcaz diyen tiplerle kavga mı edicem? o an değil ilk kızı bırakırım, sallamayı alır dağıtırım orayı, 6 kişi olur 12.
ALLAH göstermesin, yanımda silah oluyor bazen, o ana denk gelirse kan akar. şakası yok.
burada kavga ederim, lan lun ederim diyenleri , bi rast gelsede izlesek derim *
O kadar abazanlar ise 3 veya 5 kuruş ellerine sıkıştırıp .
Genel Eğitim Merkezine yollamak olur.
Mekana ortama göre o an yada kızı güvenli bir yere bıraktıktan sonra kavgayla sonuçlanacak eylemdir.

Issız tekin olmayan bi yerdeyse kızı önce güvenli bir yere götürür bırakırsın. Sonra duruma göre çağırabileceğin birileri yada yanına alabileceğin bir araç, kesici delici alet, ateşli silah hiç olmadı muşta alarak o 6 kişinin karşısına çıkacaksın. Büyük ihtimal dayak yersin ama en azından 2-3 tanesini etkisiz hale getirmeye bak. Eğer grubun alfasına ilk hamlede çok sert ve acımasız girip ekarte edersen zaten o 6 kişilik grubun minimum 3 tanesi kaçar.

Kalabalık meydan gibi bir yerdeyse laf atıldığı anda atlangoçluk yapıp dalmak lazım. ama burda kesin dayak yersin. Artık kalabalıktan esnaftan medet umacaksın yardım etsinler diye. Şansına sivil polisi ekibi falan gelirse cidden allahın sevdiği kuluymuşsun bunu anlarsın.
iki şekilde de onurun zedelenecek kavga etsen dayak yediğin için kavga etmesen kızın yanında gavat olduğun için .
Hilal taktiği yapıp adamları birbirine dövdürürüm.
etraftan 10 kişi daha bulmadıkları sürece sıkıntı yaratmayacak olan mevzudur.

(bkz: 15 kişiye saldırdım)

görsel
zaten tek başlarına atamazlardı. Deli olurum böyle tiplere. Birbirlerine güvenirler toplanırlar 5 veya 10 kişi fark etmez bir kişiye dadanırlar. amk modern zombileri.

sevgilim olmamasına rağmen sinirleniyorum abi, yok bunlar zombiden de beterler amk.
civarda bulunan kablo taş sopa şişe vb ile dalınıp sopa yenecek 6 kişi.
ahiretteki sınavdan sonra en büyük sınavdır.
iyi ki silahım var sıkarım dedirten olay.
Yanınızdaki bayanin zarar görmemesi için olaysız bi sekilde efendice uzaklaşılması gerikir. Daha sonra o 6 kişilik grup bulunup 36 kişi dalınır.
hadi bir iki tanesini indirsekte sonunda dayak var. yapacak bir şey yok.
güncel Önemli Başlıklar