bugün

spor toto süper lig 11. hafta maçıdır. saat 16:00' da başlayacaktır.
antalyasporun en az beraberlik koparacağı karşılaşma.
Şampiyonluk sayacının bir sonraki yani 11. basamağıdır. Kaldı 23.
bursaspor un kazanıp moral bulacağı karşılaşmadır.
zevkli geçmeye aday bir maçtır. iki takımda da önemli eksikler var. bursaspor ömer erdoğan, sercan ve volkan şen den yoksun çıkarken antalyada ise necati yok.
antalyaspor duran toptan bulduğu golle 1-0 öne geçti.
iddaa'da beraberliğine oynadığımız maç. ilk golü antalya'nın bulması da güzel olmuş.
an itibari ile 2-0 olan maç. Bursaspor'un bekaret gidiyor gibi...
bursaspor defansının ömer erdoğan eksikliğinde berbat bir görüntü çizdiği maç. ayrıca sercan ve volkanın olmaması da bursasporun en etkili hücum silahı olan hızlı hücumu uygulatmıyor. ömer erdoğanın yokulğu duran toplarda da hem hücumda hem defansta sıkıntı yaşatıyor.
ozan ipek kendi adına sezonun ilk golünü atarak durumu 2-2 ye getirdi.
birilerinin galatasayla alay edipte kendi alay durumuna düştüğü karşılaşma olan maç olarak geçebilir (6 kasım olayı) 7 kasımda 7 tane gol atılacak kehaneti doğurulduğu maçtır vede bursanın namağluk olması cinsellikle konunun bağdaşlaştırılıp örnek gösterilmesidir.
kirita'nin 86. dakikada kirmizi kart gordugu mactir.
90+2 de bursanın gol atacağı maç.
7 dakika uzatılan maç..
bursaspor'un yenilmezlik serisini sürdürdüğü maçtır.
bursaspor'un bir sonraki maçlar için dikkat etmesi gereken bir skordur.
hakemin antalyaspor taraftarının etkisi altında kaldığı maç oldu. ayrıca bursaspor hücumcuları ne zaman kafa topuna çıksa hakem tarafından durduruldu. çok kart çıktı daha da çıkardı ki hakem antalyasporu 10 kişi bırakmaya cesaret edemedi.
hakemin her şeye faul vererek içine sıçtığı maç.arkadaşım futbol bu her ikili mücadeleye faul verdin top oynanmadıki maçta.
bursaspor puan kaybettiğinden bizim açımızdan güzel sonuçlanmış maçtır.
ilk yarıda dökülen bursaspor un 2. yarıda krita nın oyuna girmesiyle toparlandığı ve bir puanı alıp lige namağlup ve lider olarak devam etmesine vesile olan karşılaşmadır. bu arada ali tandoğan a geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum, hiçbir şey insan sağlığından önemli değildir.
fenerlilerin 6 kasım'da sevinmesi ve kutlamalar yapması için bir sebep daha. *
2-2 biten maç. maçı tribünden izledim. bilet fiyatları 40 tl olan, dolayısıyla bursaspor taraftarının diğer deplasmanlara göre daha az geldiği maç. ben de gidemezdim normal şartlarda ama beleş bilet buldum. kapalı tribünden izledim maçı. yiğidi öldürüp hakkını yemeyeceksek eğer maçta iyi oynayan taraf antalyaspor'du. maç berabere bittiği ve dolayısıyla yenilmedikleri için bursasporlu kardeşlerimin sevinmesi gerekir. o normale göre az sayıdaki bursaspor taraftarı da maç boyunca seslerini duyurdu. ne zaman bir tezahürata başlasalar, onlara en uzak noktalardan birinde olduğum halde tezahüratlarını gayet net duydum.antalyaspor taraftarı maçtan önce hiçbir şekilde küfür edilmeyecek dediyse de, hatta ve hatta anadolu'nun gururu bursa diye bir pankart da açsalar, maçın ortalarına doğru yine küfür ettiler. bursaspor tribünlerinin üzerine açık tribünden pet şişe yağdı. ha büyük çaplı bir olay olmadı tabi. sonra bursaspor taraftarı da küfüre karşılık küfürle cevap verdi ve yine sesi bastırdı tribünleri.
ali tandoğan'a da bol geçmiş olsun. çok korkuttu hakkaten bizi. kafa tası çatlamış ama beyne zarar vermemiş. durumu iyiymiş ve futbol hayatını da etkilemeyecekmiş şükür.
--spoiler--
antalyaspor taraftarı maçtan önce hiçbir şekilde küfür edilmeyecek dediyse de, hatta ve hatta anadolu'nun gururu bursa diye bir pankart da açsalar, maçın ortalarına doğru yine küfür ettiler. bursaspor tribünlerinin üzerine açık tribünden pet şişe yağdı. ha büyük çaplı bir olay olmadı tabi. sonra bursaspor taraftarı da küfüre karşılık küfürle cevap verdi ve yine sesi bastırdı tribünleri.
--spoiler--
antalyaspor taraftarlarının bunları deyip bir de o pankartı açtıktan sonra bu derece farklı hareket etmeleri için bir durumun olmuş olması gerekir. anlaşılan bursalılar yine kendilerine yakışan şekilde davranarak yani kasıntı hallere girip bini bir para küfür ederek bir anadolu takımı taraftarını daha kendilerinden soğutmuşlar. yakında selam verenleri de kalmayacak bu gidişle. herkes "adam sanmıştık" deyip geri çekiliyor.
hakem'in antalyaspor'u tuttuğu iddia edilen maç.

ben acaba başka maçı mı izledim diye düşündüm sözlük. ozan ipek kartsız bitirdi. en az 3 kere hakemin ağzının içine girip küfür hariç her şeyi diyen ozan bu.
hele 90+ küsür'de bir orta sonrası hakemin bursa tarafından kullanılacak bir aut kararı var ki kör o pozisyona korner çalar. velhasıl kelam. inşallah trabzonsporumun liderliğe oturmasına önayak olan maç oldu.