bugün

Fenerbahçe nin galatasaray a tecavüzünü izledikten sonra, bu hunharca ilişkinin bünyemde yarattığı hayvanlığa istinaden elime geçirdiğim galatasaray formalarıyla muhtelif yerlerimi silmemle keyfimin 2 kat arttığı zamanlardı hatırımda kalan.
12 mayıs 2012'ye hazırlık yapıyoduk. Karıköyde kupa kaldırırken bende si... kaldırmıştım.
Büyük bir çoğunluğu vitamindi. Peçeteye silinmediklerine şükretsinler.
Agliyordum. Zira o gün fenerbahçeli oldum.
Fenerbahçeli babalar orgazm oluyordu. Galatasaraylı babalar...işte babayı tutmakla meşguldüler.
orduevinde maç izliyorduk. Henüz 13 yaşındaydım. insanlar erkenden kalkıp gidiyordu. hatta son dakikalarda bir amca küfrederek gidiyordu. o sırada bir gol daha yemişlerdi haberi yoktu.

elimde erikson t10 vardı. bir arkadaşla alaycı mesajlar atıyordum.

aklımda kalanlar bu kadar.
Gittiğim ikinci, deplasman olarak gittiğim ilk maçtı.. Çocukluk tabi.
O aralar 8 yaşında olduğum için hatırlamıyorum ama fenerli olduğum için sevinmişimdir.
2002 doğumlu yazar soruyor da olabilir. Ama 2003 e hazirlaniyorda olabiliriz
cevabını hatırlayamadığım soru. ancak o gün üniversite çağında olsaydım herhalde kampüsteki kalabalığa uyarak yök'ü protesto ediyor olurdum.
gündüz üniversitede kastırıyordum. akşam da maçı izlediğim kahvehaneden çıkarken sevinemeyen bir fenerliye gözlük takmıştım. sonra barıştık, boşuna günahını almışız aslında palabıyık iyi çocukmuş dedim, hatta kanka olduk bununla ama yaklaşık 5 yıldır görüşemiyoruz. en son 16 mayıs 2010 fenerbahçe nin 18 inci şampiyonluğundan sonra tebrik etmek için aradım telefon kapalıydı, bir daha da hiç açılmadı.
Buradaki çoğu kardeşim kısa donla dolaşıyordu fakat o gece ben şahsen çok eğlenmiştim. Evet.
Valla adam haklı da kısa donla dolaşmıyordum. Annemin kuçağındaydım 3 yaşımda ve babaannemin babasının cenazesinde. Tarihi iyi tutturdu herif şukela.
güncel Önemli Başlıklar