1. 1.
    öyle kolay mı o işler ben de özerklik ilan ediyorum. bundan sonra Uludağ sözlük benim.
    ... lostonyou
  2. 2.
    Yav bunlar her hafta bir yerde özerklik ilan ediyor. Sonra şanlı tsk geliyor ve istedikleri özerkliği verip ruhlarını komple özerkliğe kavuşturuyor. Çok şeyapmamak lazım.
    ... eesrts
  3. 3.
    ahhhhhh ne fırsat kaçmış laaaaaaannnnnnn!!!!!!!!

istanbul'daki bütün silopilileri kamyonlara doldurup "artık sizin bağimsız ülkeniz var, oraya gidin" diye silopi'te postalamak vardı.....

hemen arkasından da "siz artık bağımsızsınız, kendi elektriğinizi kendiniz bulun" deyip silopi'ye beleş elektrik veren şalteri çaaaatttt diye açmak vardı...

ama ben eminim ki buradaki bütün türkler, türkçüler, bozkurtlar, yavrukurtlar bunu duyar duymaz kekoların ayağına kapanıp "beyivan beni yanlız bıyakma biz bu devleti beyabey kuyduk" diye hiçkıra hıçkıra ağlamışlardır...

zaten kırrrolar öyle akıllı ki dikkatinizi çekerim, özgürlük ilan etmiyorlar. ö*z*e*r*k*l*i*k ilan ediyorlar.. yani

--hem silopi bizim olsun hem batının kaymağını yemeye devam edelim..
    --hem silopi bizim olsun hem tırkolar bizim elektrik faturalarını ödemeye devam etsin..

aptalı bulmuş sikiyor kürtler.. kızmamak lazım.. aptalı buldun mu sikeceksin..
    2 -1 ... arbutus unedo