bugün

Galatasaray'ın, almanlardan puanları kapması gereken maç. O stat bizi iyi tanır.

Şampiyonlar ligi maçıdır, fbliler bilmez. Bjkliler yarım yamalak bilir.
Schalke'nin soğuk bir almanya akşamında galatasaray'a küsküyü geçireceği maçtır.
şampiyonlar ligine gidemeyen takımlara dert olmuş maçtır. bırakın orasını biz düşünelim.
(bkz: 6 kasım)
(bkz: tehlikenin farkında mısınız)
Biletleri ciddi pahalıdır.

257 euro. Gerçi biz hep 50 euroluk gidiyorduk ama.

https://www.ticketbis.de/...N-yhL3TqN0CFQqhewodCqkJ7w
Galatasaray'ın maçına Galatasaraylılardan çok şampiyonlar ligine gidememiş takım taraftarlarlarının entry girdiği başlık.
Galatasaray'ın maçına Galatasaraylılardan çok şampiyonlar ligine gidememiş takım taraftarlarlarının entry girdiği başlık.
manidar bir tarihte oynanacak olan maçtır. Almanya acı vatan!
türk hakemler tarafından yönetilmeyeceğinden galatasarayımız için güzel geçecek maçtır.
Düşme potasında akhisar erzurum macının sonucuna bakan yazar beyanı..bknz ust entry..
ilk maçta şans yanımızdaydı. ama bu maç gümbür gümbür oynayarak kazanılacak maçtır. tahminim 2-1 galatasaray alacağı yönündedir.
kümede kalmaya çalışanlara dert olmuş maçtır.
Galatasarayımıza başarılar, inşallah kazanacağız.
schalke'nin fransiz piclerini hop hop hoplatacagi mactir.
Bir şarkı istiyorum kardeş senden, son bir şarkı. Bir ihtimal daha var o da ölmek mi dersin. Son defa çal benim için.

görsel
Şike bahçeli gavatları kudurtan maç.
Şampiyonlar ligi sizin neyinize sümsük fbliler, yallah köyünüze.

Ha bu arada yüksek sesle konuşun fbliler, küme düşüyorsunuz sesiniz yukarı net gelmiyor :d.
Galatasaray gerekeni yapacaktır.
onu bunu bilmem, türk aslanları alman keferelerine yaslarlar.

türk milleti için saldır galatasaray!
schalke'nin 2-0 kazanacağını düşündüğüm maç.
Taraftarın %80’i Türk olduğundan sakatlar can sıksa da gs için pek de sıkıntılı olmayacak maç.

Gelsenkirschen dediğin yer Almanya’nın Esenyurt’u zaten amk. Schalke de eski schalke değil. Gözünüzde o kadar büyütmeyin.

Edit: beyler özet geçiyorum Almanların sokup içerde çevirdiği maç.
maçın sonucu başlıkta yazıyor ya la..

"dost ve düşman herkes bilsin ki galatasaray kazanacak'' her zamanki gibi içimizdeki irlandalılar hüsrana uğrayacaklar.

açık ve net evet.
Berebere bitecek bir maç.
6 kasım deyince başka şeyler geliyor insanın aklına.
tövbe bismillah.
(bkz: Galatasaray’ı harcayaraklar matmazel)

Aboooovvv yanlış yazmışım ya la.Utandım,harcayacaklar olacak..:D
Bu başlıkta neden galatasaray lıdan çok fenerbahçeli var?